طراحی قالب وردپرس

به منظور آگاهی از تعرفه دقیق طراحی قالب وردپرس از صفحه ارسال سفارش استفاده نمایید تا هزینه محاسبه و برای شما در سریع ترین زمان ارسال شود.

کلیه استعلام قیمت ها کمتر از 5 ساعت انجام و به ایمیل درخواست کننده ارسال می شود ، در ضمن قبل از هر چیز برای صحت کار و مطئمن شدن از حرفه ای بودن گروه پروان وب می توانید از صفحه نمونه کار ها  و توضیحات هر نمونه کار دیدن فرمایید.

سئوال: چرا تعرفه ثابت برای طراحی قالب وردپرس نوشته نشده است؟

پاسخ: همانگونه که مطلع هستید تعرفه ثابت درج نشده است زیرا نیاز ها و امکانات کاربران با یک دیگر تفاوت زیادی داشته و پس از دریافت نیاز های شما این هزینه مشخص خواهد شد و این بیشتر به نفع مشتری می باشد چرا که برای امکانات درخواستی هزینه می کند و برای امکانات اضافی هزینه پرداخت نخواهد کرد.


+ برای قالب هایی که طرح آن نیز توسط خود ما طراحی شود(طراحی psd)هزینه ی جدا دریافت خواهد شد که قطعا این طرح خیلی بهتر و با کیفیت بالاتر و علاوه بر اون تک بودن طرح در میان دیگر وب سایت ها خواهد بود.

+ به منظور طراحی ریسپانسیو (واکنش گرا) قالب ها ، هزینه ی اعلام شده 50 درصد آن به همین منظور خواهد بود.

+ قالب طراحی شده در پروان وب به صورت کاملا سئو شده تحویل می شود و از نظر سرعت بارگزاری سایت در بهترین وضعیت خواهد بود و تمامی قالب ها با آخرین متد ها و استاندارد های w3c طراحی می شود.

+ توجه داشته باشد که قالب هایی که توسط گروه پروان وب از پایه طراحی شود از امکانات از قبیل 10 درصد تخفیف در کل پروژه،نصب افزونه ها و تنظیم رایگان آنها و طراحی بنر اختصاصی برخوردار می شوند.


کلیه خدمات پروان وب در زمینه طراحی وب:

 1. طراحی سایت شخصی(واکنش گرا : در صورت درخواست)
 2. طراحی سایت دانلود(واکنش گرا : در صورت درخواست)
 3. طراحی سایت خبری(واکنش گرا : در صورت درخواست)
 4. طراحی سایت تفریحی(واکنش گرا : در صورت درخواست)
 5. طراحی سایت موزیک(واکنش گرا : در صورت درخواست)
 6. طراحی سایت شرکتی(واکنش گرا : در صورت درخواست)
 7. طراحی سایت فروشگاه(همراه با پرداخت آنلاین یا آفلاین)
 8. CMS اختصاصی
 9. تبدیل html به وردپرس
 10. تبدیل psd به html5
 11. طراحی psd قالب