مزایا طراحی وب سایت اختصاصی (کد نویسی شده) برای کسب و کار ها چیست

  • منتشر شده توسط ادمین
  • 7 اسفند 1401
  • رپورتاژ
  • بدون دیدگاه

همه می‌دانیم که امروزه برای برندسازی کسب و کارها نیاز به یک راه ارتباطی با مشتریان است که وب‌سایت از بهترین روش‌ها به حساب می‌آید. اما سوال اینجاست که طراحی وب‌سایت اختصاصی به نسبت راه‌اندازی سایت آماده چقدر تفاوت دارد و آیا طبق نظر کارشناسان این حوزه دارای مزایای بیشتری است؟

این سوال که به یک دغدغه مهم مدیران کسب و کارها تبدیل شده است آنقدر اهمیت داشته است که در این مقاله قصد داریم به این موضوع بپردازیم. در واقع قصد داریم به طور اختصاصی در این مورد صحبت ‌کنیم که مزایای طراحی وب سایت اختصاصی یا همان کدنویسی شده برای مجموعه‌ها به چه میزان است

3 4 - مزایا طراحی وب سایت اختصاصی (کد نویسی شده) برای کسب و کار ها چیست

بهترین مزیت‌های طراحی سایت اختصاصی

این نوع سایت‌ها دقیقاً طبق خواسته مشتریان طراحی می‌شود و همه موارد از جمله انتخاب گرافیک، استایل و حتی امکانات سایت بنا به نظر و ایده کاربران خواهد بود که این موضوع سبب شده است تا مدیران کسب و کارها رضایت بیشتری نسبت به کار تحویل داده شده داشته باشند و طبق آمارها این موضوع از مهم‌ترین مزایا طراحی وب سایت اختصاصی است. حال اجازه دهید به بررسی دیگر مزیت‌های طراحی سایت کدنویسی شده بپردازیم:

کاهش قابل توجه هزینه‌ها

ممکن است در نگاه اول اینطور به نظر بیاید که طراحی چنین وب‌سایت‌هایی هزینه زیادی روی دست مدیران کسب و کارها می‌گذارد که البته ممکن است تا حد زیادی این نظریه درست باشد. اما این نگاه که فکر کنیم؛ طراحی وب سایت اختصاصی دارای ارزش نیست کاملاً دیدگاه سطح پایین است چرا که با مدیریت صحیح و در کوتاه مدت همه هزینه‌ها به مجموعه بر می‌گردد. ضمناً راه‌اندازی سایت با مدیریت محتواهای آماده بدون شک هزینه‌های بیشتری در بر خواهد داشت چرا که نیاز به ویرایش کدها در هر مرحله از اداره سایت احساس می‌شود.

سرعت قابل قبول وب‌سایت

تعامل با کاربران از مهم‌ترین اهداف مدیران مجموعه‌هاست که برای این منظور سرعت وب‌سایت طراحی شده نقش بسزایی دارد. در واقع وقتی مشتریان وارد سایت می‌شوند؛ اگر با لود پایین سایت مواجه شوند، طبیعتاً به سرعت از سایت خارج می‌شوند و این موضوع از نظر الگوریتم‌های گوگل نیز یک امتیاز منفی به حساب خواهد آمد. این در حالی است که در طراحی وب سایت اختصاصی به دلیل اینکه یک تیم تخصصی کار را به دست گرفته‌اند می‌توان گفت که بر خلاف قالب‌های آماده از سرعت فوق العاده‌ای برخوردار هستند.

2 4 - مزایا طراحی وب سایت اختصاصی (کد نویسی شده) برای کسب و کار ها چیست

امنیت مناسب سایت

پر واضح است که سایت‌های اختصاصی دارای امنیت قابل قبول‌تری هستند. در واقع به دلیل استفاده همزمان از یک وب‌سایت با قالب آماده در سایت‌های مختلف و امکان دسترسی به کدهای قالب و سس ایجاد تغییرات در آنها و با توجه به اینکه ممکن است قالب‌ها و کدهای دستکاری شده بر روی وب‌سایت‌ها به جهت استفاده دیگر کاربران آپلود شوند، ریسک استفاده را افزایش می‌یابد چرا که درج هر گونه کد مخرب در کدها وجود دارد و چون اکثر مدیران کسب و کارها دانش تخصصی در بررسی قالب‌ها را ندارند، ممکن است با مشکلاتی مواجه شوند که این موارد در طراحی وب سایت اختصاصی وجود ندارد.

عدم وجود محدودیت در گسترش سایت

حتی اگر یک تیم تخصصی و بادانش سراغ داشته باشید باز هم امکان ویرایش و افزودن امکانات به یک مدیریت محتوای آماده دور از ذهن است چرا که کمتر تیم تخصصی این کار را بر عهده خواهد گرفت و این موضوع به این دلیل است که پایه و اساس مدیریت محتوا و قالب مدنظر را تیم برنامه‌نویس، کدنویسی نکرده است. اما در طراحی وب‌سایت تخصصی در هر زمان که مدیران کسب و کارها علاقه‌مند باشند می‌توانند در گسترش سایت‌شان از تیم تخصصی طراح استفاده کنند.برای دیدن یک مجموعه متخصص طراحی سایت اختصاصی اینجا کلیک کنید.

بهینه‌سازی اصولی برای موتورهای جستجو

از دیگر مزیت‌های طراحی وب سایت اختصاصی این است که امکان بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو فراهم خواهد بود و طراحان سایت ملزم به بهینه‌سازی کلی سایت به بهترین و بروزترین روش‌ها هستند. بنابراین این موضوع می‌تواند به بهتر دیده شدن کسب و کارها و در نتیجه افزایش فروش منجر شود. به طور کلی توصیه می‌کنیم برای راه‌اندازی کسب و کارتان حتماً از وب‌سایت اختصاصی استفاده کنید تا نتایج شگفت‌انگیز این مسئله را در بلندمدت احساس نمایید.

1 4 - مزایا طراحی وب سایت اختصاصی (کد نویسی شده) برای کسب و کار ها چیست

جمع‌بندی

در این مقاله سعی کردیم تا شما عزیزان را با مزیت‌های طراحی وب سایت اختصاصی آشنا کنیم. همانطور که می‌دانید فروش بیشتر محصولات و ارائه بهتر خدمات در یک بستر ایده‌آل امکان‌پذیر خواهد بود و در این زمینه توصیه اکید داریم که حتماً از وب‌سایت اختصاصی بهره‌مند شوید و در این خصوص نیز از بهترین مجموعه‌های طراحی سایت استفاده کنید تا در کنار بکارگیری از قیمت‌های مناسب از کیفیت خدمات طراحی وب سایت اختصاصی نیز بهره‌ ببرید.

5/5 - (1 امتیاز)