26 فروردين 1400
1 ۹۶۰ 4.7

بهترین افزونه های PDF Viewer وردپرس | نمایش آنلاین فایل پی دی اف

best wordpress pdf plugins cover - بهترین افزونه های PDF Viewer وردپرس | نمایش آنلاین فایل پی دی اف

 

بهترین افزونه های PDF Viewer وردپرس برای نمایش آنلاین فایل پی دی اف

بهترین افزونه های PDF Viewer وردپرس یا پلاگین های PDF Viewer وردپرس برای نمایش آنلاین فایل پی دی اف pdf در سایت وردپرس کدامند؟ و چرا باید از آپلود فایل پی دی اف در سایت وردپرس استفاده کنیم؟ نمایش فایل پی دی اف مورد استفاده بسیاری از رسانه ها، متخصصان آموزش، ناشران کتاب الکترونیکی است. شما می‌توانید هر نوع فایلی را که شامل PDF است، در وب سایت وردپرس  منتشر کنید. اما نمی‌توانید آنها را به طور پیش فرض به بازدیدکنندگان خود نشان دهید. برای نمایش آنلاین pdf در سایت وردپرس، شما به یک افزونه برای آپلود فایل پی دی اف احتیاج دارید. ما 7 افزونه برتر را  برای آپلود فایل پی دی اف به شما معرفی میکنیم. اما آیا شما واقعاً از نمایش آنلاین فایل PDF در سایت وردپرس بهره مند می‌شود؟ برای  قالب های حرفه ای وردپرس کلیک کنید.

 

چرا باید از پلاگین های PDF Viewer وردپرس استفاده کنیم؟

اول از همه، شما ممکن است یک سند (Document) از قبل قالب بندی شده، بسیار بزرگ داشته باشید. در این حالت فقط می‌توانید آن را در صفحه ای نمایش دهید تا بازدیدکنندگان بتوانند آن را مشاهده کنند. مشکل این جاست که یک سند خیلی طولانی ممکن است به عنوان یک پست وبلاگ بد به نظر برسد. حتی ممکن هنگام قالب بندی مجدد وب سایت خود دچار بهم ریختگی شود، اما اگر جاسازی شده باشد بسیار خوب کار می‌کند.

همچنین، PDF یک قالب امن است به این معنا که ویرایش آن بسیار دشوارتر است. اما با استفاده از رمزهای عبور و سایر محافظت‌ها می‌توان آن را ایمن تر نیز کرد. بنابراین، اگر نمی‌خواهید بازدیدکنندگان شما بتوانند سندی را که می خواهید با آنها به اشتراک بگذارید کپی و ویرایش کنند،آپلود فایلPDF راهی برای پیاده سازی است. محتوای PDF معمولاً برای موتورهای جستجو قابل مشاهده نیست. بنابراین، اگر یک وب سایت وردپرس را پیاده سازی می‌کنید و می‌خواهید کنترل بیشتری بر نحوه توزیع محتوای خود و جلوگیری از خزیدن و نمایه سازی آن داشته باشید، در حالی که هنوز آن را برای کاربران عادی وب سایت قابل دسترسی می‌دانید، به سختی می‌توانید گزینه‌ای بهتر از استفاده از WordPress PDF برای نمایش آنلاین فایل پی دی اف در سایت وردپرس خود پیدا کنید. در ادامه پلاگین‌ های PDF Viewer  برای آپلود فایل پی دی اف برای وردپرس را معرفی کنیم:

 

افزونه های PDF Viewer وردپرس | بارگذاری آنلاین فایل pdf در وردپرس

 1. PDF.js Viewer
 2. PDF Embedder
 3. Flowpaper
 4. Embede PDF Viewer
 5. Real 3D FlipBook
 6. PDF Viewer for WordPress
 7. WordPeress PDF Viewer and Embed Plugin

 

 

 •  pdf viewer افزونه نمایش فایل پی دی اف در وردپرس

PDF.js Viewer - بهترین افزونه های PDF Viewer وردپرس | نمایش آنلاین فایل پی دی اف

PDF.js Viewer یکی از پلاگین های PDF Viewer وردپرس است. از این افزونه رایگان می‌توانید برای ادغام با مرورگر متن باز Mozilla استفاده کنید. پلاگین PDF.js Viewer یک راه حل عالی برای ویرایشگر گوتنبرگ (Gutenberg) وردپرس است. استفاده از بلوک گوتنبرگ بسیار آسان است. شما می‌توانید با استفاده از این پلاگین Viewer PDF در وردپرس PDF خود را در هرجایی که دوست دارید جاسازی کنید. اگر شما کاربر گوتنبرگ نیستید، این به این معنی نیست که شما نمی‌توانید از این پلاگین استفاده کنید. شما با استفاده از یک کد کوتاه ساده که همان عملکرد را دارد می‌توانید مشکل را حل کنید. با نصب پلاگین PDF.js Viewer یک برنامه کاملاً کاربردی در چیدمان خود دارید. این برنامه دارای قابلیت پیمایش آسان صفحه، جستجو ، بزرگنمایی و حتی محافظت از رمز عبور برای فایلهای PDF می‌باشد.

 

 

 • PDF Embedder افزونه نمایش فایل pdf وردپرس

PDF Embedder افزونه PDF Viewer برای وردپرس - بهترین افزونه های PDF Viewer وردپرس | نمایش آنلاین فایل پی دی اف

PDF Embedder یکی از پلاگین های pdf viewer وردپرس است. این یک افزونه رایگان است و دقیقاً همان چیزی که نامش نوید می‌دهد را انجام می‌دهد. پلاگین  pdf Embedder ، فایل های pdf را در صفحات شما جاسازی می‌کند و به جای iframe یا سرویس شخص ثالث از Javascript استفاده می‌کند. بنابراین در اندازه گیری “پنجره” PDF  خود انعطاف زیادی پیدا می‌کنید. راه اندازی این پلاگین آسان است و استفاده از آن بصری است. البته ناگفته نماند که بازدیدکنندگان وب سایت شما فقط کنترل‌های بزرگنمایی و کنترل‌های صفحه قبلی و بعدی را دارند و هایپر لینک‌ها در pfd  شما کار نمی‌کنند. هایپرلینک‌ها همانند: دکمه بارگیری، رفتن به صفحه، بارگیری و مشاهده ردیابی و سایر گزینه های مفید، تنها با نسخه برتر یا همان premium version  این افزونه کاملاٌ در دسترس هستند.

 

 

 • Flowpaper افزونه نمایش فایل پی دی اف وردپرس

6 - بهترین افزونه های PDF Viewer وردپرس | نمایش آنلاین فایل پی دی اف

Flowpaper یکی از پلاگین های PDF Viewer  وردپرس است. این پلاگین رایگان می باشد و به شما امکان می‌دهد PDF خود را به عنوان flipbook فلیپ بوک یا همان ورق‌های پویانما جاسازی کنید. نصب آن آسان و استفاده از آن ساده است. این پلاگین دارای چند گزینه شخصی سازی است که نیاز به نوشتن کمی کد کوتاه در سند دارد. شما می‌توانید هدر در حال بارگذاری را تغییر دهید، بین زمینه های روشن و تاریک جابجا شوید، PDF های خود را در یک پوشه  باز کنید، فقط یک صفحه از یک سند را نشان دهید، نحوه نمایش عنوان اسناد خود را تغییر دهید و سایر گزینه‌ها. این افزونه با یک اشکال جدی همراه است. اشکال این افزونه این است که فقط از PDF با اندازه حداکثر 15 مگابایت پشتیبانی می‌کند.

 

 

 • PDF Viewer Embed افزونه نمایش آنلاین فایل پی دی اف وردپرس

7 1 - بهترین افزونه های PDF Viewer وردپرس | نمایش آنلاین فایل پی دی اف

Embed PDF Viewer برای شما یک گزینه مناسب است اگر از ویرایشگر بلوک گوتنبرگ Gutenberg block editor  استفاده می‌کنید. به سادگی این پلاگین رایگان را نصب کنید، یک بلاک PDF به وب سایت خود اضافه کنید و یک URL معتبر را در زمان آنلاین به آن فید کنید. این برنامه شامل یک بارگیری و یک دکمه پرینت است. این پلاگین به هیچ وجه از طرف مدیر نیازی به تنظیمات ندارد.برای آموزش نصب افزونه های ورد پرس کلیک کنید.

 

 

 • Real 3D FlipBook افزونه نمایش فایل pdf در وردپرس

8 - بهترین افزونه های PDF Viewer وردپرس | نمایش آنلاین فایل پی دی اف

 

Real 3D FlipBook یکی از بهترین پلاگین های PDF Viewer است که به شما امکان می‌دهد فایل pdf خود را به عنوان یک کتاب متحرک تعبیه و نمایش دهید. این پلاگین PDF viewer با گزینه‌های سفارشی سازی زیادی طراحی شده است. از جمله طرح زمینه (روشن یا تاریک)، رنگ‌های طراحی رابط کاربری UI ، تا گزینه‌های سرعت انیمیشن و صدا و غیره. این پلاگین از یک طراحی responsive بهینه شده برای دستگاه های تلفن همراه استفاده می‌کند. اگر بیشتر بازدیدکنندگان شما کاربران تلفن همراه هستند، برای شما یک گزینه عالی است. این افزونه از پیمایش صفحه، بزرگنمایی، جستجو، پیوندهای کاری و همه عملکردهای دیگری که شما از یک پلاگین PDF Viewer برتر برای بارگذاری فایل پی دی اف در سایت انتظار دارید، پشتیبانی می‌کند.

 

 

 • PDF Viewer for WordPress افزونه نمایش فایل پی دی اف وردپرس 9 - بهترین افزونه های PDF Viewer وردپرس | نمایش آنلاین فایل پی دی اف

PDF Viewer for WordPress یک افزونه برتر، و یک راه حل جامع برای بارگذاری فایل PDF در سایت وردپرس را برای شما فراهم می‌کند. می‌توانید آن را برای flipbook تنظیم کنید و طیف گسترده‌ای از کنترل‌ها را ا بسته به بازدیدکنندگان خود فعال کنید. قابلیت‌هایی مانند بزرگنمایی، رفتن به صفحه، جستجو، چرخش، اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی، بارگیری پی دی اف، پرینت و غیره. این افزونه به تنهایی کار می‌کند و برای اجرای آن نیازی به هیچ نرم افزار، برنامه یا سرویس شخص ثالثی نیست. این افزونه کاملاً Responsive و آزمایش شده است. با آخرین نسخه از محبوب‌ترین مرورگرهای اینترنت سازگار است و تجربه کاربری خوبی را برای بازدیدکنندگان شما تضمین می کند.

 

 

 •  WordPress PDF Viewer and Embed Plugin افزونه نمایش فایل پی دی اف در وردپرس

10 - بهترین افزونه های PDF Viewer وردپرس | نمایش آنلاین فایل پی دی اف

WordPeress PDF Viewer and Embed Plugin یکی از بهترین افزونه های های PDF Viewer  وردپرس است که برای سازگاری با همه محبوب‌ترین مرورگرها طراحی شده است. دارای کنترل اندازه و کاملاً responsive است. همچنین امکان کنترل زیادی بر رفتار بازدید کنندگان در رابطه با PDF به شما می‌دهد. شما می‌توانید صفحه آغازین را انتخاب کنید، PDF را در یک صفحه کامل نمایش دهید. همچنین به بازدیدکنندگان امکان می‌دهد PDF را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند و بارگیری یا چاپ کنند.

 

 

نتیجه گیری

در این مقاله ما بهترین افزونه‌های PDF Viewer که برای کار با جدیدترین نسخه‌های وردپرس آزمایش شده اند را برای نمایش آنلاین فایل pdf به شما معرفی کردیم.

اما کدام یک از این افزونه های Viewer PDF برای نمایش آنلاین فایل پی دی اف در سایت وردپرس شما مناسب است؟

چیزی که ما فکر می‌کنیم این است که:

اگر شما با بودجه کم کار می‌کنید و آپلود فایل PDF مهمترین مسئله شما نیست، برای نمایش آنلاین pdf  در سایت یک پلاگین رایگان را امتحان کنید.

اگر از انیمیشن و اسنادی با اندازه بیش از 15 مگابایت استفاده نمی‌کنید، می‌توانید با Embed PDF Viewer یا Flowpaper تا آنجا که ممکن است برای نمایش آنلاین فایل pdf در سایت بدون هیچ مشکلی پیش بروید.

اگر با استفاده از مرورگر موزیلا برای ارائه اسناد موردنظر به بازدید کنندگان خود مشکلی ندارید برای نمایش آنلاین فایل pdf در سایت وردپرس، ما مشاهده کردیم که PDF.js Viewer برای آپلود فایل پی دی اف دارای ویژگی های مفید فراوانی است.

اگر PDF مهمترین قسمت از محتوای شما است و از جلوه‌های انیمیشن استفاده می‌کنید، پیشنهاد می‌کنیم برای بارگذاری فایل پی دی اف در سایت وردپرس، FlipBook Real3D یا PDF Viewer for Wordoress را امتحان کنید.

 

 

4.7/5 - (3 امتیاز)
ادمین مدیر

سلام خدمت شما، در خدمتتون هستم

ثبت نظر جدید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند

لیست نظرات

 1. وردپرس

  بسیار عالی و کارآمد بود

محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.