بهترین ابزارهای پشتیبانی سئوی سایت وردپرس – بهترین ابزار حمایت از سئو

بهترین ابزارهای پشتیبانی سئوی سایت وردپرس - بهترین ابزار حمایت از سئو

در این مقاله برای بهبود رتبه سایت نکات دقیق استفاده از گوگل وبمستر تولز و همچنین افزونه بهینه سازی وردپرس به نام افزونه Yoast SEO برای پشتیبانی سئوی انجام شده شما جهت ماندگاری این تلاش های سئوی انجام شده آموزش می دهیم.هدف از این مقاله معرفی بهترین ابزارهای پشتیبانی سئوی سایت وردپرس می باشد.
آیا شما وب سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه کرده اید یا فقط شروع به کار کرده اید؟
باید از هر وسیله ای که در اختیار شما است استفاده کنید سئوی سایت وردپرس،یا بهینه سازی موتور جستجو برای بهبود رتبه سایت دیگر در سال 2018 اختیاری نیست.عدم توجه به سئوی سایت وردپرس به این معنا است که ترافیک وب خود را پایین بیارید.همانطور که می دانید، اینترنت به یک مکان رقابتی تبدیل شده است، ممکن نیست به تنهایی بر روی وب سایت خودتان تاثیر بگذارید.

سئو به پر کردن شکاف‌ها در استراتژی بازاریابی شما کمک می‌کند و باعث می‌شود که کاربران جدید مطالب شما را پیدا کنند در حالی که ممکن است سئو پیچیده به نظر برسد , اما به آن اندازه که فکر می‌کنید شروع کنید , چالش برانگیز نیست. بسیاری از ابزارهای جستجوگر اینترنتی امروز به طور خاصی طراحی شده اند تا آسانتر شوند و سئو را درک کنند.

برخی از این ابزار ها به آسانی با وردپرس ادغام می شوند در حالی که بعضی ها نیاز به کمی تنظیم دارند همه آنها به خوبی تلاش می کنند! آیا شما آماده هستید تا بهبود رتبه سایت خود را به سطح بعدی برسانید؟ با توجه به این لیست بهترین ابزار برای حمایت از سئوی سایت وردپرس را به شما معرفی می کنیم.

pexels photo 265087 - بهترین ابزارهای پشتیبانی سئوی سایت وردپرس - بهترین ابزار حمایت از سئو

گوگل وبمستر تولز

اولین و شناخته شده ترین ابزار برای سئوی سایت وردپرس توسط گوگل وبمستر تولز است. گوگل وبمستر تولز یک پلت فرم رایگان برای بهبود رتبه سایت شما است که به شما کمک می کند که آمار وب سایت خود را در زمان واقعی تجزیه و تحلیل کنید. اگر میخواهید بیشتر در مورد روشهایی که گوگل وب سایت شما را میبیند، بیشتر بدانید، باید با نگاه کردن به گوگل خود شروع کنید.این ابزارها بدون در نظر گرفتن نحوه آشنا بودن با تجزیه و تحلیل های مختلف آسان هستند.

در حالی که گوگل وبمستر تولز منابع زیادی برای صاحبان وب سایت ها ارائه می دهد،PageSpeed Insights یکی از مهم ترین ابزار جستجو در سئو است. هنگامی که به رتبه بندی صفحه می آید، سرعت بار شما بسیار حیاتی است. هرچقدر دیگر طول بکشد تا صفحه شما بارگیری شود، بیشتر احتمال دارد که این بازدید کننده را از دست بدهید. PageSpeed Insights عملکرد وب سایت شما را بر روی دسکتاپ و موبایل اندازه گیری می کند، بنابراین می توانید اطمینان حاصل کنید که سرعت صفحه شما مناسب است! هر نمره بالای 80 خوب است، در حالی که آیتمی که زیر 80 باشد ممکن است نیاز به کار داشته باشد.
برای ثبت سایت در گوگل وبمستر تولز می توانید مقاله ما را در این مورد مطالعه کنید.

Google Webmaster tools - بهترین ابزارهای پشتیبانی سئوی سایت وردپرس - بهترین ابزار حمایت از سئو

SEMrush

افزونه SEMrush یک افزونه بهینه سازی وردپرس شناخته شده برای انجام تحقیقات مهم سئوی سایت وردپرس است. کلمات کلیدی بخش مهمی از جستجوگرها هستند، اما انتخاب کلمات کلیدی درست همیشه آسان نیست. SEMrush دارای یک ابزار سئو با تجزیه و تحلیل کلید واژه قدرتمند است.شما می توانید صفحات وب سایت خود را بررسی کنید تا ببینید که چگونه آن را برای کلمات کلیدی خاص و همچنین حجم جستجو ماهانه برای این کلیدواژه رتبه بندی کنید.

با SEMrush شما می توانید عملکرد صفحه خود را با وب سایت های رقیب و تجزیه و تحلیل لینک ها مقایسه کنید. در نهایت، شما می توانید از SEO toolkit برای تحقیق کلمات کلیدی اضافی برای وب سایت خود استفاده کنید. یادگیری بیشتر در مورد چگونگی کارکرد کلمات کلیدی فعلی و همچنین کلمات کلیدی جدید برای افزودن یک گام قدرتمند به سوی رتبه بندی صفحات قوی است.

SEMRush - بهترین ابزارهای پشتیبانی سئوی سایت وردپرس - بهترین ابزار حمایت از سئو

Check My Links

داشتن لینک های شکسته در وب سایت شما، خبر بدی است. بسته به اندازه وب سایت تان , ممکن است برای اطمینان از اینکه هر لینک به طور کامل کار می‌کند , امکان ندارد از تمام صفحات تان عبور کنید . این خیلی زمان می‌برد که بیشتر ماها نداریم ! در عوض، از طریق بررسی لینکها، وبسایت خود را بررسی کنید. این وبسایت یک چک کننده لینک شکسته دارد. فقط با یک جستجو، چک کردن لینک ها تمام صفحات وب سایت شما را مرور خواهد کرد تا لینک های شکسته را پیدا کنید. این لینک های خوب در رنگ سبز و شکسته در رنگ قرمز برجسته خواهد شد، بنابراین شما به راحتی می توانید صفحات خود را به روز رسانی کنید.

CheckMyLinks - بهترین ابزارهای پشتیبانی سئوی سایت وردپرس - بهترین ابزار حمایت از سئو

افزونه Yoast SEO

افزونه Yoast SEO یک افزونه بهینه سازی وردپرس است که نباید از دست بدهید با ابزارهای بهینه سازی در صفحه مانند متا توصیف های سفارشی، انتخاب کلمات کلیدی، عادت های قوی سئو را برای نوشتن پست در هرزمان یاد می گیرید. افزونه بهینه سازی وردپرس Yoast SEO همچنین با تنظیم تلاش های سئو در پشت صحنه کمک می کند شما می توانید گوگل آنالیز را پیکربندی کنید، توصیف های سفارشی جستجو را بنویسید و در طول زمان، پیشرفت های جستجوگر خود را نظارت کنید.
افزونه Yoast SEO یک افزونه بهینه سازی وردپرس عالی است و از لحاظ علمی طراحی شده است تا تعامل کاربر و رتبه بندی صفحات شما را بهبود بخشد. افزونه yoast seo به عنوان اولین افزونه مهم بهبود رتبه سایت وردپرس شناخته می شود، افزونه yoast seo را نصب کنید و بهینه سازی سایت خود را مدیریت کنید!

Yoast SEO - بهترین ابزارهای پشتیبانی سئوی سایت وردپرس - بهترین ابزار حمایت از سئو

UpCity

در حالی که UpCity یک برنامه پرداخت است، کارت گزارش سئو ی آن بصورت رایگان می باشد.با گزارش سئو می توانید ببینید که چگونه وب سایت شما در موتورهای جستجو و نیز نحوه عملکرد آن در مقایسه با رقیبان حرفه ای شما عمل می کند.شما در مورد رتبه صفحه خود در گوگل، یاهو و بینگ و همچنین کلمات کلیدی اصلی خود اطلاعات بیشتری کسب خواهید کرد.

این نشان می دهد که چگونه وب سایت ها به سایت شما پیوسته اند و در حال حاضر بهینه سازی در صفحه شما چقدر موفق است.گزارش سئو به عنوان یک روش عالی برای به دست آوردن بینش در مورد اینکه صفحه شما در حال حاضر در برابر رقبا و همچنین چیزهایی که شما می توانید انجام دهید برای بهبود رتبه سایت خود انجام دهید.UpCity حتی شامل پیشنهادها مفید برای بهبود سئو است , بنابراین می‌توانید استراتژی خود را بطور نیاز تنظیم کنید.

UpCity - بهترین ابزارهای پشتیبانی سئوی سایت وردپرس - بهترین ابزار حمایت از سئو

SEO Quake Tool

این برنامه مرورگر شما را به بسیاری از تحلیلگرهای ارزشمند سئو ارجاع می دهد و شما می توانید ابزار SEO Quake را به مرورگر اینترنتی خود به عنوان یک افزونه یا یک برنامه افزودنی نصب کنید.به شما انواع اطلاعات مفیدی درباره وب سایت هایی که شما در آن جستجو می کنید از جمله سن دامنه، رتبه بندی مجوز و عوامل اعتماد به شما نشان می دهد.

این ابزار رایگان مناسب برای طراحان وب و بازاریابان است که می خواهند در مورد وب سایت های خود و همچنین رقبای خود بیشتر بدانند عالی است. از ابزار Quake برای تحقیق در مورد کلمات کلیدی استفاده کنید و از طریق SERPs گوگل به عمق گوگل وارد شوید در حالی که یک ارتقاء پرداخت شده است، ابزار SEO Quake Tool کاملا رایگان است.

SEO Quake Tool - بهترین ابزارهای پشتیبانی سئوی سایت وردپرس - بهترین ابزار حمایت از سئو

Screaming Frog SEO Spider

اگر می خواهید سئو را بهبود بخشید باید مطمئن شوید وب سایت شما در بالاترین سطح کار می کند.این ابزار جستجوگر وب سایت شما را نشان می دهد تا هر خطایی را که ممکن است از دست بدهد را مشخص کنید.

چیزهایی مانند محتوای تکراری، متادیتای گم شده، تغییر مسیرها و لینک های خراب وجود دارد که پیداکردنشان آسان است و از آنجا که هیچ‌کس وقت تلف کردن در صفحات وب سایت خود را ندارد ,Screaming Frog SEO Spider باید دانلود شود تا این کار زمان و رتبه صفحه شما را حفظ می‌کند.SEO Spider همچنین یک Sitemap XML برای وب سایت شما را به صورت خودکار ایجاد می کند و شما حتی می توانید برنامه های خودکار را برای هر خطایی از دست ندهید.

Screaming Frog SEO Spider - بهترین ابزارهای پشتیبانی سئوی سایت وردپرس - بهترین ابزار حمایت از سئو
Professional Help

این ابزار یک روش عالی برای شروع روند جستجو شماست! مهم نیست که وب سایت شما چقدر قدیمی یا جدید است، شما باید به تلاش های سئو خود متعهد باشید. قابل فهم است که بسیاری از ما زمان زیادی برای اختصاص دادن به نظارت و افزایش جستجوگرها در روزانه نداریم.همانطور که می‌توانید ببینید , سئو کاری نیست که یکبار انجام دهید و دیگر در مورد آن نگران نباشید زیرا نیاز به نظارت مداوم , حسابرسی و به روز رسانی ها دارد تا موفق باشد.

در حالی که بسیاری از سئوها وجود دارد که می توانید آنها را یاد بگیرند و مدیریت کنید، ممکن است بخواهید حرفه ای را در نظر بگیرید تا اقدامات خود را یک گام بیشتر انجام دهید تحقیقات نشان می دهد که 80 درصد از بازاریابان، سئو را خیلی موثر می بینند. این عددی است که نمی‌توانید آن را نادیده بگیرید اگر صاحب کسب و کار یا یک وب سایت شلوغ هستید، باید بیشترین زمان را داشته باشید استخدام یک موسسه حرفه‌ای و یا یک موسسه بازاریابی ممکن است به شما نیروی انسانی بیشتری بدهد که در دنیای سئو نیاز به کار دارید!

The Future of SEO

لازم نیست به شما بگویم که آینده سئو درخشان به نظر می‌رسد همانطور که گوگل همچنان به بروزرسانی الگوریتم خود ادامه می‌دهد , سازندگان وب و وب سایت باید روی پنجه پا بمانند هیچ راهی برای سازگاری در دنیای در حال تغییر وجود ندارد تنها وب سایت‌هایی که مایل به یادگیری چیزهای جدید و امتحان کردن ابزار جدید هستند موفق خواهند شد! خوشبختانه , با تغییرات جدیدی در نحوه تعامل موتورهای جستجو با وب سایت‌ها , تکنولوژی جدیدی برای خوشامد گویی به آن وجود دارد.

در حالی که نباید بیش از 100 % روی ابزار بالا تکیه کنید و قضاوت و تلاش خود را نادیده بگیرید , آن‌ها یک دارایی ارزشمند در یک فضای مجازی سئو هستند چگونه می‌توانید از این ابزار برای ارزیابی پیشرفت سئو استفاده کنید؟ آیا وب سایت شما آماده رقابت با بزرگ‌ترین نام‌ها در جستجوگر ها است؟
این ابزار را در بالا به خوبی استفاده کنید و ببینید چگونه آنها می توانند امروز به وب سایت شما کمک کنند.

امتیاز دهید