خرید المنتور پرو بهترین صفحه ساز 2022 وردپرس

 • منتشر شده توسط ادمین
 • 9 دی 1400
 • رپورتاژ
 • بدون دیدگاه

در حال حاضر اهمیت داشتن یک سایت برای ارتقای کسب و کارها به مدیران مجموعه‌های مختلف ثابت شده است، لذا امروزه کمتر حرفه‌ای را سراغ داریم که دارای یک سایت تخصصی نباشد. اما همانطور که می‌دانید راه‌اندازی یک سایت نیاز به در نظر گرفتن هزینه‌های قابل توجهی دارد که شاید بسیاری از مدیران برای تأمین مخارج طراحی سایت با مشکل روبرو شوند. اما خرید المنتور پرو که یک افزونه صفحه ساز است، کار را بسیار راحت کرده است.

1 - خرید المنتور پرو بهترین صفحه ساز 2022 وردپرس

همانطور که می‌دانید وردپرس از جمله مدیریت محتواهای محبوب در میان مدیران سایت‌هاست به طوری که به اولین انتخاب افراد برای راه‌اندازی سایت تبدیل شده است. در این بین استفاده از افزونه‌های وردپرس به راه‌حل فوق العاده‌ آسانی برای رفع و رجوع موارد ضروری یک سایت تبدیل شده است که یکی از مهم‌ترین آنها افزونه صفحه ساز المنتور پرو است. ما در این مقاله قصد داریم در خصوص این افزونه و مزایای استفاده از آن اشاره کنیم و در انتها نیز به یک مرکز معتبر به جهت خرید المنتور پرو می‌پردازیم.

 

افزونه المنتور پرو چیست

برای اینکه یک سایت مناسب و البته دلخواه داشته باشیم، پر واضح است که نیاز به اجرای کدنویسی به جهت طراحی سایت و صفحات آن خواهیم داشت. اما مشکل اینجاست که اکثر مدیران سایت‌ها بر نحوه کدنویسی و اجرای دستورات مختلف برای تولید صفحات مختلف سایت، اشراف ندارند. به همین منظور ملزم به استفاده از طراحان سایت هستند که طبیعتاً باید هزینه‌های زیادی را در نظر بگیرند.

اما با روی کار آمدن افزونه المنتور، کار بسیار راحت شده است چرا که برای تولید صفحات مختلف یک سایت با استفاده از این افزونه، هیچ نیازی به کدنویسی نخواهد بود. در واقع عمده دلیل خرید المنتور پرو برای وردپرس توسط مدیران سایت‌ها، همین راحتی کار با آن است. حال اجازه دهید که به کلیه‌ی مزایای این افزونه کاربردی بپردازیم.

 

مزایای خرید المنتور سایت

اگر در حال حاضر دارای یک سایت هستید و نیاز به صفحات دلخواه با طراحی‌های جذاب دارید، توصیه می‌کنیم که از افزونه المنتور حرفه‌ای استفاده کنید تا بتوانید بدون کوچکترین مشکلی کارتان را راه بیاندازید. به طور کلی از موارد زیر می‌توان بعنوان مزایای خرید elementorpro المنتور سایت یاد کرد:

 • عدم نیاز به دانش کدنویسی

از اولین مزیت‌های استفاده از افزونه المنتور پرو این است که نیازی به هیچ دانش کدنویسی نخواهید داشت. در واقع برای اینکه بتوانید صفحات دلخواه‌تان را در سایت ایجاد کنید، فقط کافی است از کشیدن و رها کردن ابزارهایی که در این افزونه در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است، بهره ببرید. خرید المنتور پرو به افرادی که حتی یک خط هم نمی‌توانند کدنویسی انجام دهند اما نیاز مبرم به ایجاد صفحات مخصوص برای سایت‌شان دارند، توصیه اکید می‌شود.

 • طراحی سایت به طور کاملاً آنلاین

همانطور که می‌دانید طراحی سایت یا صفحات آن با استفاده از کدنویسی دردسرهای خاصی دارد که از جمله می‌تواند به نوشتن کد اشاره کرد که ممکن است پس از اجرا به درستی نمایش داده نشود که در این صورت همه‌ی زحمات‌تان بر باد می‌رود. اما بکارگیری از افزونه المنتور پرو بدون کوچکترین مشکلی شما را به اهداف‌تان خواهد رساند. در واقع استفاده از این افزونه مشاهده‌ی آنلاین ایجاد و یا اصلاح برگه‌های سایت را به شما خواهد داد که در این صورت در وقت‌تان صرفه جویی خواهد شد و همچنین نتیجه‌ی کار را به صورت زنده مشاهده خواهید کرد.

2 - خرید المنتور پرو بهترین صفحه ساز 2022 وردپرس

 • امکان طراحی سایت واکنش‌گرا

یک سایت اگر از قابلیت واکنش‌گرا یا ریسپانسیو برخوردار نباشد، به هیچ دردی نمی‌خورد. حتی ربات‌های گوگل نیز به مطالب آن اهمیتی نخواهند داد. به همین منظور با خرید المنتور پرو و استفاده از آن به راحتی می‌توانید به طور کاملاً زنده واکنش‌گرا بودن صفحات مختلف سایت را بررسی کنید. حتی امکان مشاهده آنلاین صفحات در دسترس با دستگاه‌های مختلف را نیز خواهید داشت که در صورت مشکل بلافاصله می‌توانید به رفع آن بپردازید.

 • در نظر گرفتن بخش‌های مختلف سایت

همانطور که می‌دانید طراحی سایت با استفاده از کدنویسی دردسرهای خاص خودش را دارد. برای مثال اگر نیاز به تغییرات در بخش‌هایی از سایت احساس شود، ممکن است نیاز به تغییرات کلی بخش مربوطه باشد که طبیعتاً هزینه‌ها را افزایش خواهد داد و وقت‌گیر هم خواهد بود. این در حالی است که بکارگیری از المنتور حرفه‌ای وردپرس این امکان را به شما مدیران می‌دهد که بدون دستکاری کلیت سایت، بخش مربوطه را ویرایش کنید. حتی این افزونه امکان طراحی بخش‌های مختلف سایت را به صورت مجزا در اختیارتان قرار خواهد داد و از مزیت خرید المنتور پرو مورد توجه بسیاری از طراحان سایت قرار گرفته است.

 • هم‌خوانی با افزونه‌های مختلف وردپرس

اگر حداقل چند ماه با وردپرس و افزونه‌های زیادی که دارد، کار کرده باشید، حتماً متوجه شده‌اید که ممکن است بسیاری از افزونه با یکدیگر تداخل داشته باشند که این موضوع کار را برای مدیران سایت‌ها سخت خواهد کرد. با این حال افزونه المنتور با چنین مشکلی روبرو نیست و تقریباً می‌توان ادعا کرد که این افزونه وردپرس با اکثر افزونه‌های این مدیریت محتوا سازگاری دارد. البته گفتنی است که این افزونه دارای قابلیت فعال کردن «حالت امن» است که با در نظر گرفتن این مورد، چنانچه المنتور با افزونه‌ی دیگری تداخل داشته باشد، به سرعت رفع شده و امکان کار کردن بدون مشکل را برایتان فعال خواهد شد.

 • دسترسی به قالب‌های آماده

اگر چه به طور کلی خرید المنتور پرو به جهت ایجاد صفحات دلخواه سایت در نظر گرفته می‌شود اما نباید از قابلیت قالب‌های آماده‌ی این افزونه برای بخش‌های مختلف سایت به راحتی عبور کرد. در واقع قالب‌های آماده‌ای که در این افزونه قرار داده شده است، امکان تغییر و تحول را دارند که می‌توانید با ویرایش هر کدام، صفحات جدیدی را تولید کنید. گفتنی است که با بروز رسانی‌های مختلف این افزونه شاهد قالب‌های آماده‌ی جدید خواهید بود.

 • پاپ آپ ساز

استفاده از پاپ آپ برای بازاریابی و تبلیغات دم‌دست‌ترین ابزاری است که بسیاری از مدیران سایت از آن استفاده می‌کنند که برای این منظور ملزم به نصب افزونه‌های پاپ ساز هستند. اما بکارگیری از افزونه المنتور شما را هر گونه افزونه پاپ آپ ساز دیگر بی‌نیاز خواهد کرد. به طور کلی اگر به انواع پاپ آپ احتیاج داشته باشید کافی است که از این افزونه همه‌کاره استفاده کنید.

 • بروز رسانی‌های همیشگی

بسیاری از افرادی که دست به خرید المنتور پرو می‌زنند، نگران از دور خارج شدن این افزونه هستند. اما باید تأکید کنیم که سازندگان این افزونه هر از گاهی نسخه‌های جدیدتر و با امکانات‌تر این افزونه را منتشر می‌کنند و افرادی که از قبل نیز المنتور را خریده باشند، به راحتی می‌توانند در پیشخوان وردپرس به آپدیت این برنامه اقدام کنند. بنابراین در خصوص رفع ایرادات این افزونه و یا پیشرفته شدن آن جای هیچ گونه نگرانی نخواهد بود.

3 - خرید المنتور پرو بهترین صفحه ساز 2022 وردپرس

خرید المنتور پرو اورجینال از سایت المنتور سایت

حال با توجه به موارد عنوان شده در این مقاله چنانچه نیاز به یک افزونه حرفه‌ای به جهت طراحی سایت دارید، پیشنهاد می‌کنیم که از المنتور سایت استفاده کنید. این افزونه پرو امکانات فوق العاده‌ای را در اختیار شما مدیران عزیز قرار می‌دهد تا به آنچه که در ذهن دارید، دست پیدا کنید. خرید المنتور پرو از المنتور سایت مزیت‌های مختلفی مانند هزینه بسیار مناسب خرید و پشتیبانی 24 ساعته را بهمراه خواهد داشت. برای این منظور کافی است که از راه‌های ارتباطی قرار داده شده با بخش پشتیبانی المنتور سایت در تماس باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به آدرس اینترنتی https://elementor-site.ir مراجعه نمایید.

5/5 - (2 امتیاز)