19 فروردين 1397
1 ۱,۹۷۷ 5

5 افزونه نظرسنجی وردپرس ؛ مقایسه بهترین افزونه های نظرسنجی

5 افزونه نظرسنجی وردپرس ؛ مقایسه بهترین افزونه های نظرسنجی

آیا به دنبال بهترین افزونه نظرسنجی وردپرس هستید؟ افزونه نظرسنجی از کاربران به شما این امکان را میدهد تا از کاربران سایت خود بازخورد بگیرید ؛ بنابراین شما میتوانید از افزونه نظرسنجی وردپرس برای بهبود کسب و کار خود استفاده کنید. در این مقاله ، ما بهترین افزونه های نظرسنجی وردپرس را با هم مقایسه خواهید کرد تا بتوانید از بین آنها بهترین ابزار نظرسنجی وردپرس را انتخاب کنید.

در افزونه نظرسنجی وردپرس دنبال چه امکاناتی هستید؟

راه های زیادی برای گرفتن بازخورد کاربرانتان در سایت های وردپرسی وجود دارد. شما میتوانید یک فرم ارتباط طراحی کنید ، یک قسمت برای رای گیری در سایت ایجاد کنید ، از کاربرانتان بخواهید تا نظراتشان را برای شما ارسال کنند و …

اضافه کردن نظرسنجی به وردپرس کمی بیشتر از موارد بالا پیچیده است و نیاز به دقت دارد. شما باید نظرسنجی خود را جذاب، سرگرم کننده و آسان طراحی کنید تا بیشترین حد شرکت کنندگان را به دست بیاورید.

یک افزونه نظرسنجی از کاربران در وردپرس باعث میشود فرم شما در سایت عالی و مناسب به نظر رسیده و علاوه بر آن شرکت در آن آسان باشد.
گزارش دهی در نظرسنجی امری حیاتی و مهم به حساب می آید. به همین دلیل است هنگام استفاده از یک افزونه ی نظرسنجی ، این امکان که نظرات کاربران در محلی امن ذخیره شده و بعد از ذخیره سازی نظرات امکان خروجی گرفتن از آنها نیز وجود داشته باشد.

همچنین باید در نظر بگیرید که چگونه می‌خواهید نتایج افزونه نظرسنجی وردپرس را به اشتراک بگذارید. اگر می‌خواهید نتایج را در وب سایت خود نمایش دهید، به یک افزونه نیاز خواهید داشت که به شما اجازه می‌دهد نتایج نظرسنجی را در یک فرمت زیبا درج کنید.
بدین ترتیبی که ذکر شد ، بگذارید نگاهی به برترین افزونه های نظرسنجی در وردپرس بیاندازیم و نحوه ی استفاده از ویژگی هر کدام از ابزار نظرسنجی از کاربران را مورد بررسی قرار دهیم.

 

افزونه نظرسنجی WPForms

افزونه WPForms یکی از بهترین افزونه های نظرسنجی در وردپرس می باشد. با استفاده از این افزونه شما میتوانید رای گیری و نظرسنجی از کاربران بسیار قدرتمند بسازید . این افزونه به شما این امکان را می‌دهد که به سرعت فرم‌های نظرسنجی بسیار جذاب را ایجاد کنید.
حین ساختن نظرسنجی در وردپرس ، شما میتوانید از امکانات دیگر این افزونه نیز برای افزایش کارایی آن استفاده کنید: ساخت فرم های چند صفحه ای ، نوتیفیکیشن های سفارشی ، همگام سازی با ایمیل ( اطلاع رسانی از طریق ایمیل ) و … . با ترکیب این امکانات بهترین نظرسنجی در وردپرس را در سایت خود قرار دهید.

wpforms - 5 افزونه نظرسنجی وردپرس ؛ مقایسه بهترین افزونه های نظرسنجی
شما میتوانید هر فرمی را با یک کلیک ساده به یک نظرسنجی تبدیل کنید. همچنین شما قادر خواهید بود تا با یک کلیک ، به ظاهر نظرسنجی خود هر فرمی که دلخواه شماست ، اضافه کنید: جعبه نوشتنی ( تکست باکس ) ، جعبه بزرگ برای نوشتن متن های طولانی ، تیک پذیرش قوانین یا هر چیز دیگری ، درجه بندی و … .

بهترین بخش در افزونه نظرسنجی از کاربران WPForms ، بخش گزارش دهی آن است. افزونه WPForms به ظور خودکار گزارش های زیبایی را به همراه نمودار و جداول بر اساس پاسخ های نظرسنجی برای شما ایجاد میکند.
شما می‌توانید نتایج نظرسنجی را در هر صفحه از سایت خود با یک شورت کد ( کد کوتاهی که افزونه دی اختیار شما قرار میدهد ) یا هدایت کردن کاربران خود به صفحه نتایج پس از تکمیل نظرسنجی نشان دهید.
علاوه بر آن ، شما قادر خواهید بود نتایج نظرسنجی خود را با فرمت تصویری مانند JPG ذخیره کرده تا از آن در جاهای دیگر مثل اکانت شبکه های اجتماعی سایتتان یا در پاورپوینت ها و اسنادتان استفاده کنید

 

صفحه اصلی افزونه

افزونه نظرسنجی PollDaddy

یک ابزار نظرسنجی وردپرس ، افزونه ی PollDaddy می باشد. Polldaddy یک افزونه نظرسنجی و رای گیری مشهور و معروف در وردپرس است. البته این افزونه ، مانند سایر افزونه های نظرسنجی که در این پست به معرفی آنها خواهیم پرداخت ، یک فرم تماس نخواهد بود و استفاده ی دیگری به جز ساخت نظرسنجی برای سایت وردپرس ندارد.
این افزونه ، به عنوان افزونه ی رایگان در اختیار شما قرار میگیرد ، اما برای استفاده از آن ، شما به کلید API نیاز خواهید داشت که از طریق اکانت سایت wordpress.com میتوانید این کد را دریافت کنید. نسخه رایگان به لحاظ ویژگی‌ها محدود است و همچنین لوگوی Polldaddy را به فرم نظرسنجی خود اضافه می‌کند.

polldaddy - 5 افزونه نظرسنجی وردپرس ؛ مقایسه بهترین افزونه های نظرسنجی
با استفاده از افزونه Polldaddy خیلی راحت میتوانید از امکان Drag and Drop ( کشیدن و رها کردن ) استفاده کنید تا یک نظرسنجی ایجاد کنید.شاید این قابلیت در خیلی از افزونه های نظرسنجی وجود نداشته باشد. شما میتوانید تنظیمات به اشتراک گذاری نتایج و به اشتراک گذاری خود نظرسنجی را در قسمت تنظیمات افزونه انجام دهید. علاوه بر آن میتوانید برای هرکدام از نظرسنجی های خود ، شکل و شمایل جداگانه ای طراحی کنید و به آن زیبایی ببخشید.
یکی از ویژگی های این افزونه نظرسنجی از کاربران ، قرار دادن امکان کپچا ( Captcha ) برای جلوگیری از اسپم کردن و برخی از تدابیر دیگر مثل بلاک کردن آیپی می باشد.

صفحه اصلی افزونه

افزونه نظرسنجی Gravity Forms

Gravity Forms یکی از قدیمی ترین فزونه های وردپرس در زمینه ایجاد نظرسنجی در سایت های وردپرسی می باشد. استفاده از این ابزار نظرسنجی وردپرس بسیار آسان است. شما میتوانید هر نوع فرم دلخواهتان را از طریق فرم ساز این افزونه بسازید. در هر فرم میتوانید از هر نوع فیلدی استفاده کنید.

gravity - 5 افزونه نظرسنجی وردپرس ؛ مقایسه بهترین افزونه های نظرسنجی
با این حال، نتایج بررسی را تنها می توان در بخش مدیریت مشاهده کرد، و هیچ نمودار و چارتی نمایش داده نمیشود.شما می‌توانید نتایج نظرسنجی را در فایل CSV خروجی گرفته و نتایج نظرسنجی را در وب سایت خود با استفاده از نمایش دهنده جداول نمایش دهید.

صفحه اصلی افزونه

افزونه نظرسنجی Quiz and Survey Master

همانطور که از اسم این افزونه نظرسنجی وردپرس پیداست ، Quiz and Survey Master به شما کمک میکند تا به راحتی و با قدرت زیاد ، نظرسنجی و را گیری های متنوعی در سایت وردپرسی خود ایجاد کنید. درست است که رابط دوستانه ی خوبی نداشته و شکل افزونه مقداری شما را گمراه میکند و باعث گیجی شما میشود ، اما توضیحاتی که به عنوان مستندات در این افزونه آمده است، کار را تا حد زیادی برای شما راحت میکند ؛ به علاوه امکانات زیادی که این افزونه در اختیار شما قرار میدهد شما را قانع میکند تا از آن استفاده کنید.

qsm - 5 افزونه نظرسنجی وردپرس ؛ مقایسه بهترین افزونه های نظرسنجی
این افزونه ، امکان این را میدهد تا شما هر نوع فیلدی را به نظرسنجی و رای گیری خودتان اضافه کنید؛ فیلد متن کوتاه ، فیلد متن بلند ، امکان انتخاب چند گزینه ، فیلد تاریخ ، فیلد عدد و … .

یکی از این ویژگی های این ابزار نظرسنجی وردپرس ، این است که شما میتوانید آزمون های متنوعی را با آن بسازید. یعنی میتوانید آزمونی ساخته ، برای هر سوال آزمون نمره بگذارید و در نهایت نفرات برترآن آزمون را در پنل خود مشاهده کنید.

در این افزونه ، میتوانید پس از اینکه نظرسنجی ، راگیری یا آزمون به اتمام رسید ، برای شرکت کننده در آزمون و یا مدیران سایت ، مجموع نمرات را ایمیل کنید و یا از آنها برای شرکت در آزمون تشکر کنید.

صفحه اصلی افزونه

افزونه نظرسنجی WP-Poll

اگر به دنیال یک راه ساده برای نظرنجی از کاربران خود هستید ، حتما از افزونه wp-poll استفاده کنید.بر خلاف سایر افزونه های نظرسنجی معرفی شده در این مقاله، این افزونه به فرم ساز مجهز نیست ، شما تنها میتوانید از گزینه های تیک زدنی و انتخابی برای جمع آوری نظرات ماربران خود استفاده کنید ؛ این مورد نظرسنجی را محدود و البته آسان میکند.

addpoll - 5 افزونه نظرسنجی وردپرس ؛ مقایسه بهترین افزونه های نظرسنجی
بعد از شرکت یک فرد در نظرسنجی ، به طور خودکار نتایج نظرسنجی برای آن فرد به نمایش در می آید. نظرسنجی های کاربرانی که عضو سایت شما شده اند ، در قسمتی از این افزونه ذخیره میشود و شما میتوانید ببینید افراد عضو در سایت شما ، چه نظری در رابطه با موضوع مطرح شده داشته اند. کاربرانی که ثبت نام نکرده اند، آدرس IP آنها ثبت میشود تا نظر های تکراری مشخص شوند.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا بهترین افزونه نظرسنجی وردپرس را برای وب سایت خود پیدا کنید.

صفحه اصلی افزونه

5/5 - (1 امتیاز)
ادمین مدیر

سلام خدمت شما، در خدمتتون هستم

ثبت نظر جدید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند

لیست نظرات

  1. rahmangasht

    مطالب با ارزش و سایت خیلی خوبی دارید

محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.