21 فروردين 1400
0 ۱,۷۴۴ 5

چرا خرید فالوور ایرانی اینستاگرام برای یک صفحه ی بیزینسی مهم است؟

instagram follower22 e1618036728311 - چرا خرید فالوور ایرانی اینستاگرام برای یک صفحه ی بیزینسی مهم است؟

در حال حاضر  با پیشروی و رسوخ اینترنت و تکنولوژی در زندگی های ما به نوعی همه ی کارها می توانند به صورت آنلاین انجام شوند.حتی خرید و فروش ها نیز به در بستر شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام و … انجام می شود. در این مطلب قصد داریم تا به اصول خرید فالوور ایرانی و فیک اینستاگرام در جهت رشد پیج  بپردازیم. این کارها  در کنار  خرید لایک اینستاگرام تضمینی و سایر مواردی از این قبیل از جمله روش هایی هستند که به کمک آن میتوانیم صفحه ی اینستاگرام مربوط به کسب و کار خود را رونق ببخشیم و مخاطبان بیشتری برای آن به دست بیاوریم. پس با ما همراه باشید تا ترفندهای این کار یعنی خرید فالوور اینستاگرام را یاد بگیرید و آنها را برای کسب و کار خود به کار ببرید تا هر روز موفق تر از روز قبل باشید.

معرفی ویو یا بازدید اینستاگرام

یکی از شبکه های اجتماعی که جدیدا کسب و کار های بسیاری به آن روی آورده اند اینستاگرام است. با توجه به این که این اپلیکیشن بر پایه ی تصویر و ویدیو بنا شده است می تواند فضای بسیار مناسبی را برای فروش محصولات یا خدمات و تبلیغ کسب و کارها ایجاد کند. در اینستاگرام انواع مختلف پست های ویدیویی وجود دارند که به کمک آنها می توانیم محصولات خود را تبلیغ کنیم. این پست ها عبارت هستند از:

  1. ویدیوهایی که به صورت پست در صفحه ی اینستاگرام قرار می گیرند
  2. ویدیوهایی که به صورت استوری هستند
  3. ویدیوهایی که به صورت آی جی تی وی (IGTV) در صفحه ی مورد نظر قرار می گیرند.

حال می خواهیم ببینیم ویو اینستاگرام به چه چیزی گفته می شود؟ ویو یا بازدید یعنی دفعه هایی که افراد دنبال کننده ی یک صفحه ی اینستاگرامی ویدیوهای موجود در این صفحه را تماشا نموده اند. حال می خواهد ویدیوهای آپلود شده به وسیله ی آی جی تی وی باشد یا پست های ویدیویی و یا حتی ویدیوهایی که به صورت استوری آپلود می شوند. این عدد در زیر ویدیوی مورد نظر به نمایش گذاشته می شود و به آن ویو یا بازدید اینستاگرام گفته می شود. در ادامه قصد داریم تا ببینیم اصلا خرید فالوور ایرانی اینستاگرام چه اهمیتی برای افزایش بازدید پیج دارد  و باعث چه چیزی خواهد شد؟ با ما همراه باشید.

 

خرید فالوور ایرانی چه تاثیری بر روی رشد و افزایش بازدید صفحه دارند؟

هنگامی که شما اقدام به خرید فالوور ایرانی از طریق سایت معتبری مثل مای ممبر می نمایید بازدیدهای صفحه ی اینستاگرامی تانرشد میکند و به طور کلی آمار بهبود می یابد. لذا با بهبود یافتن و قابل توجه شدن این آمارها، اینستاگرام بر اساس الگوریتم هایی که دارد تشخیص می دهد که صفحه ی شما میان کاربران ایرانی محبوب بوده و مورد توجه آنها قرار گرفته است. لذا آن را به قسمت اکسپلور اینستا می برد تا تعداد افراد بیشتری آن را مشاهده کنند. همین امر می تواند به شدت برای بیشتر دیده شدن صفحه ی مورد نظر مفید عمل کند و کمک کند تا تعداد دنبال کننده های آن صفحه افزایش پیدا کند.

instagram like e1618036539203 - چرا خرید فالوور ایرانی اینستاگرام برای یک صفحه ی بیزینسی مهم است؟

 همانطور که می دانید در اینستاگرام فالوورها یا همان دنبال کننده ها مهمترین چیزی هستند که یک صفحه می تواند در اختیار داشته باشد. پس همانطور که می بینید خرید فالوور ایرانی  می تواند نقش مهمی در بهتر دیده شدن صفحه ی شما ایفا کند. اگر شما هم دوست دارید تا به این شکل صفحه تان را رونق ببخشید می توانید از خدمات مای ممبر در این زمینه بهره مند شوید. مای ممبر

 

چگونه می توانیم برای بالا بردن آمار و بهبود  صفحه ی کاری مان اقدام کنیم؟

برای این که بتوانیم موفق به بالا بردن ویو و آمار های کلی پیجمان شوید خرید فالوور ایرانی تاثیر بسزایی دارد علاوه بر این برای رشد پیج  تکنیک ها و روش هایی وجود دارند که به شرح زیر هستند:

 

انتخاب زمان مناسب برای انتشار پست ها یا استوری ها

 یکی از راه هایی که می تواند سبب بالا بردن ویو اینستا شود انتشار پست ها یا استوری ها در زمان هایی است که تعداد مخاطب های بیشتری آنلاین بوده و در حال فعالیت هستند تا بتوانند در سی دقیقه ی نخست انتشار پست آن را دیده و نسبت به تعامل با صفحه اقدام کنند تا ریت صفحه ی مورد نظر افزایش پیدا کرده و بتواند راه خود را به اکسپلور باز کند. حتی می توانید در استوری ها یک نظرسنجی انجام دهید و در مورد ساعت انتشار پست خود از دنبال کننده هایتان نظرشان را بپرسید. یا در استوری ها ساعت انتشار پست خود را به فالوورها اعلام کنید.

 

خرید فالوور فیک  با اصول درست یک اقدام زیرکانه !

شاید زیاد این را شنیده باشید که خرید فالوور فیک اینستاگرام برای پیج شما خطرناک است، بگذارید ما هم این نکته را تایید کنیم اما دلیل آن را هم بگوییم. خرید فالوور فیک در صورتی که طبق اصول و از سایت معتبری خریداری نشود نه تنها پول شما را هدر می دهد بلکه برای پیج شما مضر هم هست. مای ممبر هنگام فروش فالوور و لایک و هر محصولی مشاوره رایگان به مشتریانش ارائه می دهد. خرید فالوور فیک برای پیج هایی که تازه کسب و کارشان را شروع کرده اند بسیار هم مفید است و حساسیت کار به پیاده سازی آن توسط سایت فروشنده بر میگردد. مای ممبر علاوه بر مشاوره رایگان با پیاده سازی متد های صحیح در انجام سفارش خرید فالوور فیک را به مقدمه کسب  موفقیت از پیجتان تبدیل می کند.

 

ویدیوها بهتر از عکس ها می توانند کمک کننده باشند

درست است که عکس ها تعداد لایک بیشتری از دنبال کننده ها دریافت می کنند اما ویدیو به طور کلی جذاب تر و ترغیب کننده تر بوده و سبب دریافت کامنت های بیشتری می شوند. با توجه به اهمیتی که کامنت ها برای الگوریتم اینستاگرام دارند، افزایش آنها برای یک صفحه می تواند به عنوان یک موفقیت محسوب شده و آن را به سمت و سوی اکسپلور سوق دهد. لذا پست هایی که به شکل ویدیو بارگذاری می شوند سبب بالا رفتن بازدید صفحه ی ما خواهند شد و مفیدتر هستند.

 

سایر تکنیک هایی که می تواند سبب بالا رفتن بازدیدهای اینستاگرام شود کدام هستند؟

در قسمت قبلی در مورد دو روش بالا بردن ویو اینستا صحبت کردیم. سایر تکنیک های موجود برای این کار به شرح زیر هستند:

  1. انجام تبلیغات در صفحه های مختلف: تبلیغات همواره نقش مهمی را برای شناساندن بهتر صفحه مان ایفا می کند. این تبلیغات می تواند در یک صفحه ی محبوب و با تعداد دنبال کننده های بالا باشد، یا با کامنت گذاشتن و تبلیغات صفحه ی خودتان در صفحه های پربازدید و یا سایر روش های دیگر. اما نکته ی مهم این است که در گام نخست محتوایی که برای صفحه تان تولید می کنید به قدری جذاب باشد که هر فردی که وارد صفحه تان شد نتواند از آن دل بکند و آن را دنبال کند و به فالوور وفادار شما تبدیل شود.
  2. خرید ویوی اینستاگرام: یکی از ساده ترین روش ها که در عین خال بازدهی خوبی هم دارد و می توان به کمک ان برای بالا بردن ویو اینستا اقدام کنیم چیزی نیست به جز خرید ویوی اینستاگرام از سایت های معتبر مانند مای ممبر. با این کار شما خیلی راحت و بدون دردسر می توانید تعداد بازدیدهای صفحه تان را افزایش داده و از مزیت های آن بهره مند شوید.

 

خرید لایک اینستاگرام تضمینی چه مزیت هایی برای صفحه ی شما دارد؟

like view instagram e1618036597944 - چرا خرید فالوور ایرانی اینستاگرام برای یک صفحه ی بیزینسی مهم است؟

یکی از روش هایی که می توانید به کمک آن صفحه ی خود را که برای فروش محصولاتتان ایجاد کرده اید رونق ببخشید و به افراد بیشتری معرفی کنید خرید لایک اینستاگرام تضمینی است. به کمک این کار تعداد لایک های شما افزایش پیدا کرده و در نتیجه می توانید جایی در الگوریتم اینستاگرام برای خود دست و پا کرده و حتی در ادامه به اکسپلور هم راه پیدا کنید. نکته ی دیگر در مورد خرید لایک این است که وقتی فرد جدیدی به صفحه ی شما وارد می شود وقتی ببیند تعداد لایک های شما بالا است این گونه برداشت می کند که صفحه ی شما محبوب بوده و دنبال کننده ها آن را دوست دارند. لذا این خود یک تبلیغ مثبت برای صفحه ی مورد نظر خواهد بود.

5/5 - (1 امتیاز)
ادمین مدیر

سلام خدمت شما، در خدمتتون هستم

ثبت نظر جدید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند

لیست نظرات

محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.