فالوور واقعی اینستاگرام

insta - فالوور واقعی اینستاگرام

اینستاگرام یک شبکه اشتراک ویدیو و عکس می باشد که پس از خریده شدن آن توسط مارک زاکربرگ موسس فیس بوک بسیار پر طرفدار تر و محبوب تر از قبل شد و با به روز رسانی های متداول امکاناتی همانند لایو اینستاگرام و آی جی تی وی به آن اضافه گردید که کاربران آن را بیش از پیش بیشتر و بیشتر کرده و تبدیل به یک شبکه اجتماعی پر بازدید در جهان به خصوص در کشور عزیزمان ایران شده است.داستان به اینجا ختم نمی شود چرا که افراد بسیار زیادی در این شبکه اجتماعی کسب درآمد می کنند و اما چطور و چگونگی آن را در این مقاله توضیح خواهیم داد پس با ما همراه باشید چرا که شما هم می توانید با خواندن این مطلب به این درآمد ها به آسانی دستیابی پیدا کنید.

 

به طور کلی پیج های اینستاگرام از دو روش کسب درآمدی پیروی می کنند

 

کسب درآمد از روش تبلیغات در شبکه های مجازی

با کمک این روش شما باید یک پیج که امروزه بیشترین محبوبیت را در بین مردم ایران دارند داشته باشید تا بتوانید تبلیغات مشتریان خود را در این بستر درج نمایید و کسب درآمد کنید.پیج های زیادی اینستاگرام درآمدهای میلیونی در طول روز دارند که شما هم میتوانید یکی از آن ها باشید تنها کافیست که مطلبی جذاب را به برگزینید و اعضایی در صفحه خود داشته باشید تا بتوانید به این درآمد ها برسید.عده ای برای جذب فالوور در فضای مجازی دست به اقدامات ناشایستی می زنند و افراد را به سمت صفحه خود سرازیر می کنند که این اقدام بسیار نادرست است چرا که باید در نظر داشته باشید که صفحاتی بیشترین تبلیغ را میگیرند که محبوب باشند نه اینکه صرفاً مطرح باشند. لازم به ذکر است که در این روش به صفحه ای با بیش از پنجاه هزار مخاطب دارید و میزان بازدید از استوری و پست ها و درصد درگیر شدن مخاطب با پیج برای مشتری شما اهمیت بسیاری دارد.

 

کسب درآمد از فروش کالا در شبکه های مجازی

شما در اینستاگرام فروشگاه های لباس و مزون و عطر را رویت می کنید که طی روز فروش های میلیونی دارند که پیج های ده هزار نفری درآمدی بیش از سه میلیون در روز دارند لازم به ذکر است که در روش کسب درآمد از فروش کالا دیگر نیاز به داشتن اعضای زیاد مانند روش دیگر نیست چرا که با اعضای کم هم میتوان فروش داشت اما این نکته را مد نظر داشته باشید که اگر فالوور های شما زیاد باشد به کیفیت صفحه شما کمک می کنند و اعتبار و دید خوبی براش شما فراهم خواهد کرد و مشتری با خرید از شما حس خوبی پیدا خواهد کرد.

 

2 - فالوور واقعی اینستاگرام

 

استراتژی سرعتی کسب درآمد از پیج اینستاگرام

با در نظر گرفتن اینکه شما یکی از انتخاب های بالا را انجام دادین و پیج اینستاگرام خود را راه اندازی نمودین حال برای شروع باید این راه حل را در رعایت کنید. چنانچه شما پیج مزون راه اندازی کردین و یا هر فروشگاه دیگری اولین نکته ای که مشتری به آن توجه می کند تعداد فالوورهای پیج شماست و با خود می گوید آیا این پیج مطرح هست و یا خیر از دیدگاه بسیاری افراد پیج های پرجمعیت بسیار مطمئن تر و مناسب تر می باشند پس سعی کنید اعضای خود را افزایش دهید لازم به ذکر است که نگرانی از بابت افزایش اعضا نداشته باشید چرا که ما این کار را با سرعت بالا برای شما انجام خواهیم داد. به طور کلی باید به شما بگوییم که بهتر است که ابتدا مقادیری که نظر کاربر را جلب می کند کاربر جذب کنید به عنوان مثال ده هزار و تا بیست هزار فالوور و بعد به پیج های دیگر تبلیغ به صورت استوری دهید چرا که بیشترین و هدفمندترین فالوور به صورت استوری جذب می شود و کمک  زیادی در روند افزایش فالوور می کند.

 

3 - فالوور واقعی اینستاگرام

 

در نظر داشته باشید که ابتدا حتماً مقادیری فالوور جذب کنید چرا که مردم بیشتر از جاهای شلوغ خرید خواهند کرد پس تا جایی که مقدور هست شلوغ کاری کنید.

 

4 - فالوور واقعی اینستاگرام

 

راز فالوور فیک و واقعی

به هنگام افزایش فالوور اینستاگرام نکاتی را باید در نظر داشته باشید که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. فالوور اینستاگرام به دو روشی فیک و اد قابل افزایش می باشد این دو روش در ظاهر شاید تفاوت چندانی با هم نداشته باشند اما در صورتی که انتخاب نادرست بکنید می توانید ضرر مالی زیادی به خود وارد کنید.روش فیک با کمک یک برنامه به صورت ربات و با آی پی های یکسان انجام می شود و این روش توسط اینستاگرام غیرقانونی شناخته شده و در صورت رویت شدن توسط ربات های اینستاگرام به طور کلی حذف می شوند. به عنوان مثال شاید شما پنج هزار نفر با روش فیک جذب کنید و پس از گذشت چند روز کلیه این اعضا و یا مقادیر بسیار بالایی از آن ها توسط اینستاگرام حذف خواهد شد پس این روش را توصیه نمی کنیم و بهتر است از روش اد استفاده کنید. روش اد نیز با کمک سرور هایی پر قدرت و روش های خاص خود اضافه می شود با این تفاوت که هر یوزرنیم با آیپی انحصاری خاصی به صفحه شما می پیوندد و قابل شناسایی توسط اینستاگرام نیستند اما باید در نظر داشته باشید که به طور کلی این اعضا فعالیت چندانی در پیج شما نخواهند داشت و بهتر است که در استفاده از این روش ها زیاده روی نکنید چرا که این روش ها می تواند پیج شما را دچار اختلال کنند. روش اد برای شروع بسیار کارآمد می باشد و به شما کمک زیادی می کند تا سریع کسب و کار و پیج خود را برند و مطرح کنید و اما این روش بیشتر برای شروع تاثیر گذار است و در ادامه باید از روش های دیگر استفاده نمود.پیشنهاد می شود که با کمک لینک پایین برای مشاوره با ما در ارتباط باشید.

 

برای گسترش کسب و کار خود و توضیحات بیشتر و یا افزایش فالوور اینستاگرام اینجا کلیک کنید.

5/5 - (1 امتیاز)