ترفند هایی بهتر برای اجرایی نرم افزار ها و بازی هایی کامپیوتری

 • منتشر شده توسط ادمین
 • 9 شهریور 1401
 • رپورتاژ
 • بدون دیدگاه

02 - ترفند هایی بهتر برای اجرایی نرم افزار ها و بازی هایی کامپیوتری

تعریف نرم افزار: نرم افزار یکسری رویه و مستندات میباشد که برای انجام کار هایی مختلف در سیستم عامل نصب می شود.

اجرا هایی نرم افزار هایی کامپیوتری

امروزه با پیشرفت برنامه نویسی در زبان هایی مختلف کمپانی هایی بزرگ سعی در ارائه بهترین و کار امد ترین نرم افزار هایی کامپیوتری دارند. هر چه پیشرفت زمان رو به جلو هست برنامه نویسان بزرگ توانایی ارئه بهترین نرم افزار برای سیستم عامل هایی ویندوز و سیستم عامل مختلف طراحی می شوند. اما در کنار اینا ها باید یک مرجع دانلود بزرگ باشد تا این نرم افزار ها را برای کاربران ارائه دهد. سایت هایی زیادی وجود دارند که برای خدمات رسانی طراحی شده اند. و همه سایت ها در تلاش هستند یک نرم فزار بهتر با کیفیت بالا ارئه دهند.

نرم افزار هایی کامپیوتر شامل چند بخش هستند.

 • نرم افزار هایی کاربردی

 • نرم افزار هایی امنیتی

 • نرم افزار هایی گرافیک

 • نرم افزار هایی هایی مالتی مدیا

 

دانلود نرم افزار هایی کاربردی: نرم افزار هایی هستند که میتوانید از انها برای استفاده از کار هایی خود استفاده کنید. این نرم افزار میتوانند تا حدودی کار شما را راه بندازند.که این نرم فزار ها شامل ( نرم افزار هایی بهینه سازی کامپیوتر, نرم افزار هایی نرم افزار بهبود فضای هارد) و میباشند.

دانلود نرم افزار هایی امنیتی: یک سری نرم افزار ها هستند که میتوانند امنیت کامپیوتر شما را از دست بد افزار ها , ویروس هایی الوده, جاسوسی محافظت کنند. این نرم افزار ها شامل ( انتی ویروس ناد 32, انتی ویروس اوست, انتی ویروس کاسپریسکا) ومیباشند.

دانلود نرم افزار هایی گرافیک: نرم افزار هایی هستند که میتوانید از انها برای ویرایش تصاویر هایی خود و دیگران استفاده کنید. این نرم افزار شامل( برنامه فتوشاپ, برنامه ویرایش عکس ومیباشند.

نرم افزار هایی مالتی مدیا: این نرم افزار ها شامل یک سری از نرم افزار هایی شامل میشود که میتواند فایل ویدیو شما را اجرا کند این نرم افزار میتواند گفت ( نرم افزار کامپلیر, نرم افزار مدیا پلیر و… ) میباشند.

سافت دانلود یکی از بهترین و بروز ترین سایت هایی در زمینه دانلود نرم افزار هایی بروز و بازی هایی جدید برای کنسول هایی پلی استیشن و کنسول ایکس باکس 360 میباشد شما میتوانید در این سایت بازی هایی مورد علاقه خودتون بصورت رایگان دانلود کنید. این سایت از سال 1401 فعالیت خود را شروع کرده است و تاکنون توانسته نرم افزار و بازی هایی با حجم بالا رو بصورت لینک مستقیم ارائه دهد.

شما کاربران عزیز میتوانید این سری نرم افزار هارو از سایت سافت دانلود 98 بصورت رایگان و با لینک مستقیم دریافت کنید.که بعضی از نرم افزار برای اجرایی ان به کرک هایی خود نیاز دارند. این سایت در حال حاضر بروز ترین نرم افزار هارو همراه با کرک نرم افزار برای شما بصورت رایگان اشتراک گذاشته میشود.

تمامی نرم افزار هایی داخل سایت تست شده میباشند و میتوانید به راحتی انها را اجرا کنید. ما در ساختار نرم افزار رو میتوانیم به دو سیستم عامل 32 و 64 بیتی تقسیم کنید. که میتوانید برای اجرایی نرم افزار هایی خود از سیستم عامل که بر روی سخت افزار شما موجود میباشد ان را انتخاب نموده و نصب کنید.

01 1 - ترفند هایی بهتر برای اجرایی نرم افزار ها و بازی هایی کامپیوتری

دانلود بازی هایی کامپیوتری

این سایت علاوه دانلود رایگان نرم افزار هایی کامپیوتر خدمات دانلود بازی کامپیوتری نیز ارائه میدهد. شما میتوانید وارد سایت بزرگ سافت دانلود 98 شده و بصورت رایگان و لینک مستقیم دانلود کنید.

بازی هایی کامپیوتر شامل چند نوع بازی ها میشود.

 • بازی اکشن

 • بازی ماجراجویی

 • بازی استراتژیک

 • بازی فکری

 • بازی مستقل و اول شخص

 • بازی ورزشی

بازی اکشن: سری بازی هایی هستند که روش اصلی پیشروی در بازی از طریق فعالیت‌های فیزیکی شخصیت بازی باشد و بیشتر بر پایه زد و خورد با سلاح‌های سرد و گرم یا مشت و لگد طراحی شده‌اند.

بازی هایی ماجراجویی: بازی هایی هستند که بصورت داستانی میباشد. که در ان بازی اتفاق هایی عجیب رخ داده شده است که برای درس کردن ان باید تلاش کنید.

بازی هایی استراتژیک: بازی هایی هستن که با یک استراتژی شما کل بازی رو دگرگون میکند.

بازی هایی فکری: بازی هایی هستند که با استفاده از ذهن و فکر شما باید کار هایی انجام دهید تا حریفان خود پیروز شوید.

بازی هایی ورزشی: بازی هایی هستند که بصورت ورزش میباشند و شما در ان بازی میتوانید علاوه بر بازی توانایی بیشتر برای ورزش هایی مختلف رو بدست بیاورید.

سایت سافت دانلود از سال 1401 شروع به فعالیت خود نموده و توانسته از بهترین بازی هایی روز دنیا رو برای شما بصورت رایگان به اشتراک بزارد. شما میتوانید این میتوانید بازی هایی که دوست دارید رو از سایت سافت دانلود دریافت کنید.با توجه به کیفیت بهتر دانلود ها سایت سافت دانلود برای شما بصورت لینک مستقیم بازی هارو ارائه می دهد.

علاوه بر بازی هایی کامپیوتری شما میتوانید بازی هایی که بصورت انلاین با کاربران میباشند رو دریافت کنید. شما در سایت سافت دانلود میتوانید بازی هایی انلاین خود را انتخاب کرده و در کامپیوتر خودتون نصب کنید و با کاربران سراس جهان با انها بازی کنید.

ترفند مهم کرک کردن بازی های کامپیوتری

امروزه بازی هایی که عرضه بازار میشوند برای جلوگیری از سئو استفاده بازی ها یک قفل بازی رو میذارند که کاربران زیادی نتواند ان بازی رو اجرا کنند. چرا که این نسخه بازی پولی میباشد و بایستی شما باید برای اجرایی بازی هایی که دریافت میکنید هزینه بپردازید. اما سایت سافت دانلود توانسته با روش هایی مختلف این قفل بازی رو برای شما بشکند. و شما راحت بتوانید بازی رو راحت اجرا کنید.

03 - ترفند هایی بهتر برای اجرایی نرم افزار ها و بازی هایی کامپیوتری

شما برای کرک کردن بازی هایی که دوس دارید باید یکسری فایل ها رو از سایت سافت دانلود بصورت رایگان دریافت کنید و فایل هایی که دریافت میکنید در محل نصب بازی بریزید. و اون موقع هست که میبینید که بازی برای شما بالا میاورد.

4/5 - (3 امتیاز)