25 فروردين 1397
0 ۱,۱۴۸ 0

بهترین افزونه ساخت صفحه وردپرس ؛ ساخت صفحه واکنشگرا با افزونه Elementor

بهترین افزونه ساخت صفحه وردپرس ؛ ساخت صفحه واکنشگرا با افزونه Elementor

پیدا کردن ابزار و افزونه ساخت صفحه وردپرس که بتواند صفحات وردپرسی طراحی کند ، نیازمند جستجوی زیادی می باشد. جستجو برای امکان ساخت صفحه واکنشگرا نیازمند صرف وقت زیادی است. شما باید بدانید دنبال چه چیزی میگردید ؛ ساخت صفحه واکنشگرا با افزونه Elementor  را تجربه کنید! یک سایت ساز وردپرس بدون نیاز به جستجوی زیاد !

در هر صورت ، جستجوی شما برای پیدا کردن افزونه ساخت صفحه واکنشگرا باید شامل این موارد باشد:
افزونه ساخت صفحه ممکن است ویژگ هایی که شما نیاز دارید را داشته باشد ، اما کیفیت انجام کار و کیفیت این ویژگی ها نیز مد نظر است.

 

ممکن است افزونه ای برای ساخت صفحه وردپرس پیدا کنید که سازنده ی آن گفته است: ” برای استفاده از این افزونه، نیازی به مهارت کد نویسی ندارید ! ” اما در حقیقت، بدون دانش کد نویسی ، شما نتوانید از این افزونه استفاده کنید.
ممکن است 2 مورد بالا اتفاق نیفتد ، اما ساعاتی را صرف کار کردن در مورد جزئیات یک ویژگی خاص کنید که مشتری شما بر آن اصرار دارد! این یعنی هدر دادن وقت و یک دنیا دردسر !

 

جستجوی برای افزونه ساخت صفحه وردپرس

جستجوی شما برای یافتن افزونه صفحه ساز بسیار آسان تر و سریعتر انجام میشود ، اگر که به محبوبترین افزونه ساخت صفحه وردپرس برسید ؛ یعنی افزونه Elementor !

wordpress page builder Elementor - بهترین افزونه ساخت صفحه وردپرس ؛ ساخت صفحه واکنشگرا با افزونه Elementor

شاید برای شما سوالی پیش بیاید: از کجا معلوم که افزونه Elementor ، بهترین افزونه ساخت صفحه وردپرس است؟
پاسخ ساده است: بیش از600.000 کاربر ثابت میکند که این افزونه و این سرویس رو دست ندارد !
افزونه elementor امکانات و ویژگی های خاص زیادی دارد که توسط طراحان وب حرفه ای و برنامه نویسان خلاق ساخته شده است.

همین الان بزرگترین لطف را به خود کنید و افزونه المنتور را امتحان کنید.

 

چرا Elementor ؟

افزونه Elementor با هدف کمک به طراحی وب سایت وردپرسی و ساخت صفحه واکنشگرا طراحی شد که توسط آن میتوانید بدون هیچگونه زحمت و تلاشی ، بدون اینکه دانشی درباره ی قالب وردپرس داشته باشید ، سایت وردپرسی مورد نظر خود را طراحی کنید.

طراحان افزونه elementor میخواهند مطمئن شوند که به هیچ وجه شما نیازی به دانش کد نویسی نداشته باشید. این عالی است ! ساخت صفحه وردپرس بدون نیاز به کد نویسی ! پس میتوانید دقیقا چیزی را که در زهن دارید بدون ذره ای دانش کد نویسی ، پیاده سازی کنید.

در نتیجه ، تمام کاری که نیاز است انجام دهید این است که صفحه ی مورد نظر خود را دقیقا مجسم کنید و به راحتی با استفاده از افزونه Elementor پیاده کنید. المنتور به شما اجازه سفارشی سازی تمام کنترل ها و خود و دسترسی کامل به هر ویژگی و یا عناصری که نیاز دارید را به شما میدهد.

علاوه بر این ، شما هنگام ساخت صفحه واکنشگرا خودتان ، میتوانید نتیجه ی کارتان را به صورت زنده و بدون نیاز به رفرش صفحه یا ذخیره سازی صفحه ، مشاهده کنید. خبر های بهتری در راه است ! نسخه ی 2 این سازنده صفحه وردپرس به تدریج در طول سالی جاری ( میلادی ) منتشر خواهد شد!

 

چه چیزی باعث میشود المنتور شماره 1 باشد؟

صفحه ساز Elementor بیش از 2 سال است که در بازار وجود دارد. تبدیل شدن به بهترین افزونه صفحه ساز جهان آن هم در مدت زمان کوتاه کار دشواری است ، اما افزونه Elementor این کار را انجام داده و به این مهم دست یافته است.
اما در کجا ان صفحه سازی وردپرس از بقیه پیشی گرفته و کاربرد بیشتری دارد؟

صفحات خانه سایت ها ( صفحات اصلی سایت ) ، صفحات فرود ، فروشگاه های آنلاین ، صفحات معرفی محصولات و … . هیچ محدودیتی در صفحات وجود ندارد. شما میتوانید هر چیزی را با افزونه المنتور تولید کنید. شما میتوانید طراحی هایی را که انجام داده اید ، ذخیره کنید تا در استفاده های بعدی ( هر زمانی که به آن نیاز داشتید ) از آنها بهره ببرید.
ممکن است به خودتان بگوئید امکاناتی که تا به حال شمردیم ، مناسب و خوب است! اما چه امکاناتی باعث شده افزونه صفحه ساز elementor به شماره 1 تبدیل شود؟

سفارشی سازی تمام لایه ها

با امکان سفارشی کامل تمامی لایه ها ، شما میتوانید ابعاد صفحه ای که در حال طراحی هستید را تغییر دهید. Elementor به شما کنترل بیشتری بر روی ویژگی‌های بخش هایی مثل ارتفاع، عرض، اندازه ستون ، موقعیت و حاشیه می‌دهد. نتیجه یک طراحی ساختاربندی شده بسیار جذاب است.

wordpress page builder Elementor 3 - بهترین افزونه ساخت صفحه وردپرس ؛ ساخت صفحه واکنشگرا با افزونه Elementor

قالب های پیشفرض در کتابخانه

صفحه ساز وردپرس Elemetor دارای الگوهای طراحی زیبایی است که طیف وسیعی از سلایق و نیازهای خاص را پوشش می‌دهد. شما می‌توانید با یک یا چند مورد از این الگوهای پیش طراحی‌شده کار کنید.

همچنین می‌توانید از ابتدا شروع کنید و یک صفحه را طراحی کنید. زمانی که این کار را انجام می‌دهید می‌توانید آن را ذخیره کرده و آن را برای استفاده بعدی به کتابخانه تان اضافه کنید. هم چنین قالب‌های شما می‌توانند برای به اشتراک گذاری با دیگر طراحان و یا استفاده در دیگر وب سایت‌ها وارد یا صادر شوند.

40 عنصر فوق العاده ی همراه با پکیج

به همراه پکیج هایی که به شما معرفی میشود ، عناصر کاربردی و فوق العاده ای نیز وجود دارد. این عناصر ، ویجت هایی را در اختیار شما قرار میدهند. ویجت های پیشرفته ای مانند google maps و .. . این ویججت ها کاملا واکنش گرا بوده و قابلیت سفراشی شدن نیز دارند. در امکانات همه و همه برای این است که شما از طراحی تان لذت ببرید.

wordpress page builder Elementor 4 - بهترین افزونه ساخت صفحه وردپرس ؛ ساخت صفحه واکنشگرا با افزونه Elementor

این ویجت ها هستند که شما را قادر به ایجاد چیدمان ریزترین جزئیات بدون نیاز به دانش کد نویسی می‌کنند. چطور می‌توانید فاصله‌گذاری درون یک نوار را بدون نیاز به کد نویسی تنظیم کنید؟ فقط افزونه elementor

Elementor همچنین به شما این امکان را می‌دهد که ویجت و افزونه های مورد نظر خود را در ناحیه ی دلخواهتان استفاده کنید.

100 درصد واکنش گرا

اشتباه نکنید ؛ این یک تبلیغ نیست. این یکی از ویژگی های سایت ساز وردپرس Elementor است. تیم خلاق المنتور ، برای شما این امکان را فراهم کرده تا صفحات ساخته شده توسط شما در هر دستگاهی ( موبایل ، تبلت ، لپتاپ و … ) همانگونه که طراحی شده اند ، نمایش داده شود.
صفحات پیش‌نمایش دستگاه، پهنای المان درصد محور، و کنترل دید دستگاه از امکانات افزونه Elementor هستند که این اطمینان را حاصل می‌کنند که صفحه ی شما 100 % واکنشگرا است، و شما می‌توانید قبل از به اشتراکک گذاری صفحه ، آن را مشاهده کنید.

 

پلتفرم بی نقص و کامل برای طراحان و توسعه دهندگان وب

نکته ی مهم درباره افزونه صفحه ساز elementor این است که توسط هر دو گروه توسعه دهندگان وب و طراحان وب ، مورد تحسن قرار گرفته است. تعداد خیلی کمی از سایت ساز های وردپرس به این موفقیت دست پیدا میکنند و اکثر آنها توسعه دهندگان را نادیده میگیرند.

طراحان وب آزادانه میتوانند از چیدمان های دلخواه خود بدون استفاده از فایل های CSS و کد نویسی بهره ببرند. این سایت شامل بیش از 800 فونت گوگل ، بیش از 400 آیکون زیبا و کاربردی و اکان استفاده از رنگ های دلخواه میباشد که مورد علاقه طراحان است.

چیزی که توسعه دهندگان وب از آن خوششان می‌آید ، پیشنهاد آزادی است که در صورت نیاز به طراحی یا گسترش یک تم بدون قید و شرط لازم است. اگر شما یک توسعه دهنده وب هستید قطعا از CSS سفارشی، مشخصه‌های بهینه‌سازی SEO و توانایی استفاده از ویجت ها در افزونه elementor قدردانی خواهید کرد .

 

المنتور 2 : بهترین ، بهتر هم میشود !

یک خبر بسیار خوب !! نسخه دوم المنتور به طور کامل با گوتنبرگ سازگار است. اگرچه در حال حاظر ، ویرایشگر گوتنبرگ حالت آزمایشی دارد، این باعث می‌شود که تلاش‌های طراحی برای کاربران وردپرس بسیار آسان‌تر از آن چیزی باشد که از مدت‌ها پیش از آن شکایت کرده‌اند.

wordpress page builder Elementor 5 - بهترین افزونه ساخت صفحه وردپرس ؛ ساخت صفحه واکنشگرا با افزونه Elementor

ویژگی‌های Elementor به تدریج در ادامه ی سال ۲۰۱۸ منتشر خواهند شد. این به کاربران فرصت زیادی می‌دهد تا با این ویژگی‌های جدید آشنا شوند.

 

این برنامه تقریبی ارائه ویژگی های المنتور است:

  • Blocks : طرح‌های قبل از طراحی که شما را قادر می‌سازند با سرعت بیشتری طرح را ترکیب کرده و با آن‌ها تطبیق دهید.
  • Header و Footer: یک ویژگی بسیار مهم که به شما کمک می‌کند صفحه‌ای را در Elementor طراحی کنید که شامل header و footer باشد.
    توانایی ایجاد یک پست و صفحات آرشیو.
    توانایی ایجاد جستجوی سفارشی و صفحات ۴۰۴
    کنترل وسیع برای فروشگاه هایی ووکامرس و بهبود آن.
  • مدیریت نقش ها: محدود کردن دسترسی مشتری به محتوای تغییر، در حالی که چیدمان و طراحی وب سایت خود را حفظ می‌کند.یک فرآیند جدید ایجاد محتوای پویا ایجاد محتوای پویا که شا مل یکپارچه‌سازی گسترده میدان‌های الکتریکی پیشرفته می‌شود. این کار ذهن شما را منفجر خواهد کرد.

چرا باید از بهترین صفحه ساز وردپرس استفاده کنید؟

elementor تنها یک صفحه ساز نیست. elementor تنها یک سایت ساز وردپرسی دیگر نیست. شما می‌توانید بگویید که المنتورتلاش یک تیم برای حل بسیاری از موضوعات گیج‌کننده که کاربران و اکثر سازندگان با آن مواجه شدند، است.
این ابزار ساخت صفحه وردپرس اولین سایت ساز کاملا رایگان است، و در جایگاه شماره ۱ که در بین دیگر سایت ساز های وردپرس قرار دارد.

به خاطر داشته باشید ، شما نیازی نیست حتی 1 کلمه کدنویسی بلد باشید. میتوانید بدون محدودیت از ابزارک ها و ویجت های خودتان استفاده کنید و هر چیزی که روی صفحه هست را سفارشی کنید.
این قابلیت ها رایگان است، پس چیزی برای از دست دادن ندارید ؛ بلکه همه چیز را به دست می‌آورید. شروع به ذخیره کردن طراحی‌های خود کنید ، از طراحیتان دوباره استفاده کنید و آن‌ها را به اشتراک بگذارید و در این روند لذت ببرید. بهترین سازنده صفحه واکنشگرا برای وردپرس را بررسی کنید !

 

برای دانلود افزونه ویژوال کامپوسر نسخه فارسی و حرفه ای کلیک کنید.

 

به این محتوا چه امتیازی می دی ؟
ادمین مدیر

سلام خدمت شما، در خدمتتون هستم

ثبت نظر جدید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند

لیست نظرات

محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.