15 فروردين 1400
2 ۱,۵۰۷ 4.2

درگاه پرداخت با بیت کوین Bitcoin و ارزهای دیجیتال در وردپرس

bitcoin pay wordpress - درگاه پرداخت با بیت کوین Bitcoin و ارزهای دیجیتال در وردپرس

پرداخت‌ ‌با بیت کوین Bitcoin در وردپرس به عنوان یک روش پرداخت با ارزهای دیجیتال یا الکترونیکی موضوعی قابل تأمل است. این امر به دلیل محبوبیت روز افزونی است که ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین یا آلتکوین پیدا کرده است. اما چگونه می‌‌توانید پرداخت با ارزهای دیجیتال را در سایت وردپرس خود بپذیرید؟ پاسخ این سوال این است که شما باید افزونه درگاه پرداخت‌ با ارزهای دیجیتال را در وردپرس خود اضافه کنید.

 

ارز دیجیتال چیست؟

ارزهای دیجیتال دارایی مشابه پول است که وجود فیزیکی ندارد. این نوع ارز در سیستم‌های رایانه‌ای دیجیتال مبادله و در یک پایگاه توزیع شده در اینترنت ذخیره می‌شوند. ارزهای الکترونیکی اگر توسط یک نهاد دولتی صادرنشوند پول قانونی نیز محسوب نخواهند شد. این ارزها انتقال مالکیت را از مرزهای دولتی امکان پذیر می‌‌کنند. این سیستم نیازی به بانکداری سنتی ندارد و  به طور مستقیم به سیستم مالی جهانی متصل است.

ما در این مقاله  خواهیم دانست که چگونه می‌توانیم پرداخت با ارزهای مجازی را در سایت وردپرس امکان پذیر کنیم. در ابتدا به مقدمه ای درباره این که بیت کوین چیست می پردازیم. مزایای پذیرش پرداخت با بیت کوین‌ و آلتکوین (سایر ارزهای مجازی غیر از بیت کوین) را در سایت وردپرس بیان می‌کنیم. سپس ابزاری که برای ورود به انجام معامله با بیت کوین نیاز خواهید داشت را معرفی خواهیم کرد. کیف پول بیت کوین، ثبت نام در یک سرویس پردازشگر ارزهای دیجیتال و نصب افزونه‌های درگاه پرداخت ارزهای دیجیتال وردپرس این ابزار ضروری هستند.

شما در پایان این مقاله، با افزونه‌های درگاه پرداخت ارزهای دیجیتال در وردپرس آشنایی پیدا خواهید کرد. شما می‌توانید با استفاده از این افزونه ها پرداخت وجه با بیت کوین را درسایت وردپرس خود اضافه کنید. البته افزونه هایی که انتخاب می‌کنید باید فقط با توجه سایت شما و نیازهای مخاطبان شما انتخاب شوند. شما می توانید چندین گزینه مختلف را امتحان کنید تا ببینید کدام گزینه برای سایت وردپرس شما کاربردی‌تر است. پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید. برای طراحی قالب حرفه ای وردپرس کلیک کنید.

مزایای درگاه پرداخت‌ بیت کوین Bitcoin یا سایر ارزهای دیجیتال در وردپرس چیست؟

Bitcoin Arbitrage What Is It And How to Take Advantage 750x430 1 - درگاه پرداخت با بیت کوین Bitcoin و ارزهای دیجیتال در وردپرس

مزایای پذیرش پرداخت‌های بیت کوین Bitcoin یا سایر ارزهای دیجیتال در وردپرس بسیار است. بیایید نگاهی به چند مورد از آنها بیندازیم.

1-خودمختاری

مزایای پذیرش پرداخت های بیت کوین Bitcoin یا سایر ارزهای دیجیتال در وردپرس این است که افرادی که کارت اعتباری یا حساب PayPal دریافت نکرده‌اند، از خرید در سایت وردپرس مستثنی نیستند. برخلاف پرداخت‌های آنلاین که با حساب‌های بانکی یا کارت‌های اعتباری ایالات متحده انجام می‌شود، برای انجام هر گونه معامله، اطلاعات شخصی لازم نیست. کاربران فقط با یک تلفن هوشمند یا رایانه قادر به انجام معامله با بیت کوین هستند. بیت کوین از نظر تئوریک بدون دسترسی به سیستم های بانکی سنتی، کارت های اعتباری و سایر روش‌های پرداخت صورت می‌پذیرد. این برخلاف پرداخت‌های آنلاین که با حساب‌های بانکی یا کارت‌های اعتباری ایالات متحده انجام می‌شود، می‌باشد.

2-محتاطانه بودن

مزایای پذیرش پرداخت‌های بیت کوین Bitcoin یا سایر ارزهای دیجیتال در وردپرس محتاطانه بودن آن است. این بدان معناست که خریدهای شخص هرگز با هویت شخصی او مرتبط نیست. پرداخت‌های ارزهای دیجیتال در وردپرس با اسامی مستعار و به صورت ناشناس صورت می‌پذیرد. بنابراین کسانی که از بیت کوین استفاده می‌کنند، لازم نیست اطلاعات شخصی خود را وارد کنند. این قابلیت از نظر خریدارانی که درباره اشتراک آنلاین داده‌های حساس اطمینان ندارند، مورد توجه قرار خواهد گرفت. در واقع، آدرس بیت کوین که برای خریدهای کاربر ایجاد می‌شود، با هر معامله تغییر می‌کند. البته این بدان معنا نیست که معاملات بیت کوین واقعاً ناشناس یا کاملاً غیرقابل ردیابی هستند. این معاملات دقیقاً شبیه خریدهای فقط با پول نقد، که نمی‌توان به راحتی شخص پرداخت کننده را پیدا کرد، هستند.

3-هزینه های بسیار کم معامله در معاملات بین المللی

مزایای پذیرش پرداخت‌های بیت کوین Bitcoin در وردپرس حذف هزینه های بانکی و هزینه‌هایی که در میان صرافی‌ها استاندارد تلقی می‌شود، می‌باشد. کاربران بیت‌ کوین مشمول پرداخت هزینه‌های بانکی، مانند هزینه‌های مرتبط با ارزهای فیات (Fiat Currency) یا پول بی‌پشتوانه مانند دلار آمریکا نیستند.

 

4-بدون نیاز به واسطه

مزایای پذیرش پرداخت‌های بیت کوین Bitcoin در وردپرس انجام معاملات بدون نیاز به واسطه می‌باشد. سیستم پرداخت‌های ارزهای دیجیتال، نظیر به نظیر است. بنابراین برای انجام معاملات یا خدمات بانکی، واسطه یا شخص ثالث نیاز نمی‌باشد. پرداخت‌های ارزهای بیت کوین Bitcoin یا سایر ارزهای دیجیتال حداقل در تئوری به کاربران اجازه می‌دهند، استقلال بیشتری نسبت به پول خود نسبت به ارزهای فیات داشته باشند. دارندگان حساب بیت کوین پول خود را بدون معامله با یک مقام واسطه، مانند بانک یا دولت می‌توانند کنترل کنند. بنابراین آنها بدون نیاز به تأیید از طرف منبع یا مرجع خارجی، در سراسر جهان معاملات خود را انجام می‌دهند. این ویژگی ارزهای بیت کوین، هزینه معاملات بیت کوین را پایین نگه می‌دارد.

مزایای پرداخت‌های ارزهای بیت کوین Bitcoin یا سایر ارزهای دیجیتال در وردپرس بسیار است. ما تعدادی از مزایای پذیرش پرداخت‌های ارزهای دیجیتال در وردپرس را توضیح دادیم. در مرحله بعدی به آنچه که شما برای افزودن قابلیت پرداخت‌های در سایت وردپرس دارید، می‌پردازیم. برای طراحی قالب حرفه‌ ای وردپرس کلیک کنید.

 

ارز رمز نگاری شده بیت کوین (Bitcoin) و سایر ارزهای دیجیتال چیست؟

بیت کوین - درگاه پرداخت با بیت کوین Bitcoin و ارزهای دیجیتال در وردپرس

ارز رمز نگاری شده بیت کوین (Bitcoin) یک نوع از ارزهای دیجیتال می‌باشد. ارز رمزنگاری شده بیت کوین سال 2008 توسط گروهی از افراد ناشناس با استفاده از نام Satoshi Nakamoto ابداع شده است. ارز رمز نگاری شده بیت کوین در سال 2009 شروع به کار کرد که اجرای آن به عنوان نرم افزار منبع باز منتشر شد. ارزش بیت کوین در سالهای اخیر به سرعت رشد کرده و اکنون شناخته‌شده‌‌‌ترین ارز رمزنگاری محسوب می‌شود. با این حال، در واقع بیش از 1000 ارز رمزنگاری شده در حال حاضر در گردش است. Litecoin،Zcash، Ripple، Dash، Ethereum سایر ارزهای رمزنگاری معروف هستند.

ارز رمز نگاری شده بیت کوین چگونه کار می کند؟

بیت کوین یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز است. این ارزهای دیجیتال نیاز به بانک مرکزی یا یک مدیر منفرد ندارد. انجام معاملات بدون نیاز به واسطه صورت می‌پذیرد. تبادلات این نوع ارزها از کاربر به کاربر دیگر در شبکه بیت کوین نظیر به نظیر ارسال می‌شود. معاملات بیت کوین توسط گره‌‌های شبکه از طریق رمزنگاری تأیید می‌شوند و در یک دفتر توزیع عمومی به نام بلاکچین ثبت می‌شوند. بیت کوین به عنوان پاداش فرآیندی ایجاد می‌شود که به استخراج معروف است. این ارزهای دیجیتال می‌توانند با ارزهای دیگر، محصولات و خدمات مبادله شوند. دانشگاه کمبریج سال 2017، تحقیقاتی در زمینه استفاده افراد از ارز رمز نگاری شده انجام داده است. طبق این تحقیقات 2.9 تا 5.8 میلیون کاربر منحصر به فرد از کیف پول ارز رمزنگاری شده استفاده می‌کنند. البته بیشترین ارز رمز نگاری استفاده شده بیت کوین بوده است.

چه کسانی از ارز رمز نگاری شده بیت کوین استفاده می‌کنند؟

کاربران برخی شرکت‌ها بنا به دلایلی ارزهای رمزنگاری شده بیت کوین را انتخاب می کنند. راحتی معاملات، استفاده از این نوع ارز به عنوان سرمایه گذاری و نام مستعار شخص در معاملات می‌تواند از دلایل استفاده باشد. افرادی با ایدئولوژی هایی مانند تعهد به آنارشیسم ، تمرکززدایی و آزادیخواهی از این ارزهای دیجیتال حمایت می‌کنند. افزایش استفاده از این ارزهای رمز نگاری شده بیت کوین، منجر به وضع مقررات، مالیات ، تسهیل استفاده قانونی از ارزها توسط دولت شده است.

معایب استفاده از بیت کوین در معاملات

ارزهای رمز نگاری شده بیت کوین بسیار مورد انتقاد قرار گرفته است. استفاده در معاملات غیرقانونی، مصرف زیاد برق، نوسان قیمت، سرقت در مبادلات و غیره از اشکالات این نوع ارز است. برخی از اقتصاد‌دانان و مفسران آن را به عنوان یک حباب سوداگرانه در دوره‌های مختلف توصیف کرده‌اند. چندین آژانس نظارتی در مورد سرمایه گذاری دربیت کوین هشدارهایی را به سرمایه گذاران بیت کوین صادر می‌کنند.

پرداخت با بیت کوین در فروشگاه های تجارت الکترونیکی

پرداخت با ارزهای رمز نگاری شده بیت کوین  برای خرید کالا یا خدمات در فروشگاه های تجارت الکترونیکی ایده خوبی است. البته در فروشگاه های تجارت الکترونیکی مانند ورد پرس که به دلیل خدمات یا دلایل دیگر پرداخت آنلاین قبول می کنند. برای طراحی قالب حرفه ای وردپرس کلیک کنید.

ابزارهای مورد نیاز برای درگاه پرداخت‌ بیت کوین Bitcoin یا سایر ارزهای دیجیتال در وردپرس

ابزارهای مورد نیاز برای پرداخت‌های بیت کوین Bitcoin یا سایر ارزهای دیجیتال در وردپرس کدامند؟ این ابزار، کیف پول ارز بیت کوین و ثبت نام در یک سرویس پردازشگر پرداخت ارزهای دیجیتال  و افزونه درگاه پرداخت بیت کوین می‌باشند. در ادامه این دو ابراز را توضیح خواهیم داد. پس با ما همراه باشید:

1-کیف پول ارز بیت کوین Bitcoin ایجاد کنید.

wallet bitcoin - درگاه پرداخت با بیت کوین Bitcoin و ارزهای دیجیتال در وردپرس

 

کیف پول ارز بیت کوین Bitcoin یا کیف پول ارز دیجیتال یک برنامه نرم افزاری برای نگهداری و تجارت بیت کوین است. کیف پول به جای ذخیره ارز فیزیکی، اطلاعات مربوطه مانند کلید خصوصی ایمن را ذخیره می‌کند. این اطلاعات برای دسترسی به آدرس های بیت کوین و انجام معاملات استفاده می شود. برای هر سیستم‌عامل گزینه‌های کیف پول بیت کوین بی‌شماری وجود دارد. بنابراین قبل از تصمیم گیری در مورد این که کدام یک برای شما بهترین است، تحقیق خود را انجام دهید. در ادامه انواع کیف پول بیت کوین را به طور مختصر توضیح خواهیم داد.

 

انواع کیف پول ارز بیت کوین Bitcoin

کیف پول ارز بیت کوین Bitcoin انواع مختلفی دارد. چهار نوع اصلی شامل دسکتاپ ، موبایل ، وب و سخت افزار است. برای معامله در بیت کوین ، یک تاجر باید کیف پول دیجیتال ایجاد کند. کیف پول بیت کوین به جای ذخیره ارز فیزیکی، اطلاعات مربوطه مانند کلید خصوصی ایمن را ذخیره می کند. این اطلاعات برای دسترسی به آدرس های بیت کوین و انجام معاملات استفاده می شود.

 

کیف پول دستکتاپ بیت کوین

کیف پول‌های دسکتاپ یا رومیزی بر روی رایانه رومیزی نصب شده می‌شوند. کیف پول های دسکتاپ به عنوان آدرسی برای کاربر برای ارسال و دریافت بیت کوین عمل می کنند. آنها همچنین به کاربر اجازه می‌دهند تا یک کلید خصوصی را ذخیره کند. چند کیف پول دسکتاپ شناخته شده Bitcoin Core ، MultiBit، Armory ،Hive OS X  و Electrum هستند.

 

کیف پول موبایل بیت کوین

کیف پول موبایل بیت کوین همان عملکرد کیف پول دسکتاپ را دارد. کیف پول موبایل بیت کوین، پرداخت های بیت کوین Bitcoin را در فروشگاه‌های فیزیکی از طریق “لمس پرداخت” و اسکن کد QR برای ارتباطات نزدیک  (NFC) Near Field Communication تسهیل می‌کند. Bitcoin Wallet ، Hive Android  ،Mycelium Bitcoin Wallet نمونه‌هایی از کیف پول های موبایل هستند. کیف پول‌های بیت کوین معمولاً با سیستم عامل iOS یا Android سازگار هستند. به دلیل وجود بدافزار توصیه می‌شود قبل از تصمیم گیری در مورد انتخاب کیف پول‌ بیت کوین خود، تحقیق کنید.

 

کیف پول سخت افزار

کیف پول سخت افزار از امن‌ترین انواع کیف پول‌های بیت کوین هستند. این کیف پول، بیت کوین‌ها را روی تجهیزات فیزیکی ذخیره می‌کنند. تجهیزات فیزیکی معمولاً از طریق پورت USB به کامپیوتر متصل می‌شود. آنها عملا از حملات ویروسی مصون هستند. موارد کمی از سرقت بیت کوین در این نوع کیف پول گزارش شده است. این نوع کیف پول، تنها کیف‌پول های بیت کوین هستند که رایگان نیستند. قیمت آنها اغلب بین 100 تا 200 دلار است.

 

کیف پول وب

کیف پول وب دسترسی به بیت کوین را از هر مکان، در هر مرورگر یا دستگاه تلفن همراه تسهیل می‌کنند. انتخاب کیف پول وب شما، باید با دقت انجام شود، زیرا کلیدهای خصوصی شما را بصورت آنلاین ذخیره می کند. Coinbase وBlockchain ارائه‌دهندگان محبوب کیف پول وب هستند.

 

امنیت کیف پول ارز بیت کوین Bitcoin

ملاحظات ویژه برای Wallet Security، ایمن نگه داشتن کیف پول بیت کوین ضروری است. زیرا کیف پول بیت کوین اهدافی با ارزش برای هکرها است. برخی از این اقدامات حفاظتی شامل، رمزگذاری کیف پول با رمز عبور قوی و انتخاب گزینه ذخیره سازی سرد است. یعنی ذخیره بیت کوین بصورت آفلاین انجام شود. همچنین توصیه می‌شود که به طور مرتب از کیف پول های دسکتاپ و موبایل خود پشتیبان تهیه کنید. زیرا مشکلات نرم افزار کیف پول در رایانه یا دستگاه همراه شما می‌تواند منابع داده شما را پاک کند.

 

بهترین کیف پول بیت کوین کدام است؟

برای هر سیستم‌عامل گزینه‌های کیف پول بیت کوین بی‌شماری وجود دارد. بنابراین قبل از تصمیم گیری در مورد این که کدام یک برای شما بهترین است، تحقیق خود را انجام دهید. شایان ذکر است که برخی از درگاه‌های پرداخت ارزهای دیجیتال مانند CoinBase و Bitpay  در واقع یک سرویس کیف پول آنلاین ارائه می‌دهند. در حالی که سایر درگاه‌‌های پرداخت‌های بیت کوین به سادگی وجوه Bitcoin را به عنوان ارز معادل در بانک شما (Mollie) واریز می‌کنند. در نتیجه شما به هیچ وجه به کیف پول بیت کوین نیاز ندارید. البته این نکته باید در نظر داشت که حساب Mollie شما کاملاً فعال باشد. بانک Mollie پرداخت های آنلاین را برای فروشگاههای وب و سازمان های دیگر پردازش می‌کند. البته این نکته باید در نظر داشت که حساب Mollie شما کاملاً فعال باشد.

 

2-در یک سرویس پردازشگر پرداخت دیجیتال ثبت نام کنید.

در این قسمت توضیح مختصری در مورد این  که سرویس پردازشگر پرداخت دیجیتال چیست و چگونه کار می‌کند خواهیم داد:

 

سرویس پردازنده پرداخت دیجیتال Digital Payment Processor Service چیست؟

سرویس پردازنده پرداخت دیجیتال Digital Payment Processor Service یک سرویس آنلاین است. این سرویس مبادله، تبدیل و انتقال بیت کوین را به کیف پول بیت کوین شما یا حساب بانکی شما (مستر کارت یا پی پال) منتقل می‌کند. یک سرویس پردازشگر پرداخت دیجیتال به شما این امکان می‌دهد را از طریق وب سایت وردپرس خود پرداخت‌های بیت کوین Bitcoin را انجام دهید. این سرویس اگرچه ضروری نیست، اما ساده‌ترین راه برای پذیرش پرداخت‌های بیت کوین و سایر پرداخت‌های ارزهای دیجیتال است.

 

سرویس پردازشگر پرداخت دیجیتال چگونه کار میکند؟

سرویس پردازشگر پرداخت دیجیتال به طور خودکار Bitcoin را به کیف پول شما واریز می‌کند. سرویس پردازشگر پرداخت دیجیتال همچنین امکان انتقال بیت کوین شما به ارز محلی و واریز آن به حساب بانکی شما را فراهم می‌کند.

 در یک سرویس پردازشگر پرداخت‌های دیجیتال چگونه اکانت بسازیم؟

در یک سرویس پردازشگر پرداخت‌های دیجیتال ثبت نام و اطلاعات ثبت نام را وارد کنید. پس از انتخاب نوع ارز دیجیتال آدرس کیف پول خود را وارد کرده و سیو بزنید. پس از انجام تمام مراحل ثبت نام آماده پرداخت با بیت کوین در وردپرس خود خواهید بود.

سرویس‌های پردازشگر پرداخت دیجیتال در سایت ورد پرس کدامند؟

سرویس‌های پردازشگر پرداخت‌های دیجیتال در وب سایت وردپرس متعددند. در ادامه چند سرویس پردازشگر برای پذیریش پرداخت‌های بیت کوین Bitcoin در وردپرس ارائه می دهیم. تا پایان مقاله با ما همراه باشید. برای طراحی قالب حرفه‌ای وردپرس کلیک کنید.

 

سرویس پردازشگر پرداخت Bitpay

Bitpay 1 - درگاه پرداخت با بیت کوین Bitcoin و ارزهای دیجیتال در وردپرس

سرویس پردازشگر پرداخت Bitpay خدمات محبوب کیف پول بیت کوین و پردازنده پرداخت را ارائه می‌دهد. این پردازشگر این امکان را فراهم می‌کند که پرداخت‌های بیت کوین با وردپرس به طور مستقیم به کیف پول بیت کوین و یا حساب بانکی شما با ارز دلخواه شما ارسال شود. Bitpay هم چنین با ووکامرس هم کاملا سازگار است.  Bitpay می‌تواند وجوه خود را به بانک‌های بیش از 38 کشور و ارزهای مختلف ارسال کند. همچنین با بیش از 40 سیستم عامل و راه حل تجارت الکترونیکی، پشتیبانی ازWooCommerce ،Gravity Forms ،Shopify  و بسیاری دیگر، یکپارچه شده است. برای آموزش کامل سیستم‌ گزارشات وکامرس کلیک کنید.

 سرویس پردازشگر پرداخت Coinbase

coinbase - درگاه پرداخت با بیت کوین Bitcoin و ارزهای دیجیتال در وردپرس

سرویس پردازشگر پرداخت Coinbase یک گزینه جایگزین برایBitpay است. این پلتفرم دیجیتال و سرویس آنلاین کیف پول بیت کوین، می‌تواند پرداخت را از طریق وب سایت وردپرس شما Bitcoin، Ethereum و Litecoin انجام دهد. سپس این ارزهای رمزپایه یا ارز دیجیتال را می‌توانید به کیف پول altcoin  آلتکوین خود ارسال کنید. این ارزهای دیجیتال توسط CoinBase به ارز محلی شما مبادله شده و به حساب بانکی شما ارسال می شود.

 

سرویس پردازشگر پرداخت CoinGate

CoinGate - درگاه پرداخت با بیت کوین Bitcoin و ارزهای دیجیتال در وردپرس

سرویس پردازشگر پرداخت CoinGate یک سرویس پردازنده پرداخت دیجیتال است که بیش از 45 ارز رمزپایه را می‌پذیرد. افزونه Coingate در ووکامرس به شما این امکان را می‌دهد که فروشگاه آنلاین خود را با خدمات Coingate ادغام کنید. برای آشنا شدن با بهترین افزونه جستجوی پیشرفته وردپرس و ووکامرس   کلیک کنید. پس از راه اندازی، CoinGate به سبک مشابه دو پردازشگر پرداخت قبلی ذکر شده کار می‌کند. این پردازنده وجوه را از وب سایت خود به حساب بانکی یا کیف پول دیجیتال شما منتقل می‌کند. البته CoinGate  خود خدمات کیف پول آنلاین ارائه نمی دهد اما توصیه می‌کند از کیف پول دیجیتال Electrum استفاده کنید.

3-افزونه درگاه پرداخت بیت کوین در وردپرس را نصب کنید.

هنگامی که کیف پول دیجیتالی را انتخاب کردید و در یک سرویس پردازنده پرداخت ثبت نام کردید، وقت آن است که افزونه درگاه پرداخت بیت کوین Bitcoin Payment Gateway را به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید. تعدادی افزونه موجود است که این امکان را برای وب سایت وردپرس شما فراهم می‌سازد. برای آموزش نصب افزونه در وردپرس کلیک کنید. بیایید نگاهی برخی از بهترین افزونه ها بیندازیم:

 

 • NOWPayments افزونه درگاه پرداخت بیت کوین در ووکامرس

NOWPayments - درگاه پرداخت با بیت کوین Bitcoin و ارزهای دیجیتال در وردپرس

NOWPayments افزونه پرداخت درگاه بیت کوین در ووکامرس می‌باشد. با استفاده از این درگاه پرداخت در ووکامرس می‌توانید به راحتی بیش از 50 ارز رمزپایه را از طریق فروشگاه ووکامرس خود، بپذیرید. این پلاگین، یکپارچه سازی سریع و ساده را با استفاده از حساب NOWPayments به شما ارائه می‌دهد. فقط کافی است این پلاگین را نصب و پس از کانکت شروع به پذیرش پرداخت‌ها کنید. معاملات رمزگذاری شده و محرمانه است و مشتریان هرگز مجبور به ترک سایت شما نیستند بلکه تمام معاملات از طریق درون سایت انجام می‌‌‌شود. این سرویس حتی تبدیل خودکار از طریق ChangeNOW را ارائه می‌دهد، بنابراین مشتریان می توانند با هر ارز که می‌خواهند پرداخت کنند و شما ارز دلخواه خود را دریافت خواهید کرد. کارمزد انجام معاملات کمتر از 0.5٪ است. (0.5٪ هزینه کارمزد برای تبدیل خودکار ارزها به یکدیگر).

 

 • Blockonomics افزونه درگاه پرداخت بیت کوین در وردپرس و ووکامرس

blockonomicsbitcoin payments plugin - درگاه پرداخت با بیت کوین Bitcoin و ارزهای دیجیتال در وردپرس

Blockonomics  افزونه درگاه پرداخت بیت کوین در وردپرس و ووکامرس میباشد. این افزونه به شما این امکان را می‌دهد که پرداخت با بیت کوین و همچنین Ethereum و Litecoin را در سایت ورد پرس بپذیرید. با افزونه WordPress Bitcoin Payments می‌توانید پرداخت از طریق ووکامرس انجام دهید. اما این تنها مزیت نیست بلکه Blockonomics  به جای درگاه پرداخت، پرداخت‌ها را به کیف پول شما ارسال می‌کند. بنابراین پول خود را سریع‌تر و ایمن‌تر دریافت خواهید کرد و حتی هنگام برداشت نیز در هزینه ها صرفه جویی می‌کنید. برای انجام معاملات به یک حساب Blockonomics  تیاز دارید. انجام تراکنش‌ها برای بازرگانان فقط 1٪ هزینه دارد و بنابراین بسیار مقرون به صرفه است.

 

 • TripleA افزونه درگاه پرداخت بیت کوین در وردپرس و ووکامرس

Untitled 1 - درگاه پرداخت با بیت کوین Bitcoin و ارزهای دیجیتال در وردپرس

TripleA افزونه درگاه پرداخت بیت کوین در وردپرس و ووکامرس، گزینه عالی دیگر درگاه پرداخت TripleA Bitcoin برای ووکامرس است. با استفاده از این افزونه می‌توانید پرداخت ها را از طریق بیت کوین مستقیماً بدون هیچ گونه هزینه و حساب سفارشی بپذیرید. مشتریان برای پرداخت فقط کافی است کد QR را اسکن کنند. اما TripleA فقط کارها را برای مشتری ساده نمی کند، بلکه فروشنده همچنین از اعلان‌های ایمیل معامله نیز بهره مند خواهید شد. یکی دیگر از مزیت های این درگاه پرداخت بیت کوین این است که شما پس انداز می‌کنید. در این درگاه پرداخت هیچ گونه کارمزدی وجود ندارد. هم‌چنین شما می‌توانید پول خود را با ارز محلی در سریع ترین زمان ممکن و کمترین کارمزد 0.8٪ برداشت کنید. 19 ارز رایج در حال حاضر پشتیبانی می‌شود.

 

 • Bitpay Checkout پلاگین درگاه پرداخت بیت کوین برای ووکامرس

Untitled 3 - درگاه پرداخت با بیت کوین Bitcoin و ارزهای دیجیتال در وردپرس

اگر از ووکامرس در سایت خود استفاده می‌کنید و Bitpay برای سرویس پردازنده پرداخت شما مناسب به نظر می‌رسد، در این صورت افزونه Bitpay Checkout برای ووکامرس، برای سایت شما یک گزینه عالی است. برای شروع کار باBitpay ، کافی است وارد حساب خود شوید. سپس یک رمز Application Programming Interface ( API) جدید برای فروشگاه ووکامرس خود اضافه کنید. در مرحله بعدی، افزونه Bitpay Checkout را در وب سایت وردپرس خود نصب کنید. این افزونه گزینه‌هایی را برای اتصال به حساب Bitpay شما با رمز API شما در زیر برگه “Payments” در تنظیمات اصلی ووکامرس اضافه می‌کند. پس از اتمام مراحل شما در فروشگاه آنلاین، قادر به پرداخت با بیت کوین خواهید بود. برای  آموزش ثبت نام و ورود به ووکامرس در فروشگاه کلیک کنید.

 

 • Coingate افزونه درگاه پرداخت بیت کوین برای ووکامرس

coingate 1 - درگاه پرداخت با بیت کوین Bitcoin و ارزهای دیجیتال در وردپرس

Coingate ممکن است برای سایت ووکامرس مناسب تر از Bitpay باشد. با استفاده از این افزونه می‌توانید محصولات خود را با ارزهای رمزپایه یا ارزهای رمزنگاری شده (Cryptocurrency) متعدد، دریافت کنید. برای دریافت پرداخت Bitcoin با وردپرس در فروشگاه آنلاین خود باید پلاگین CoinGate برای ووکامرس را نصب کنید. در مرحله بعدی، باید با کلیک بر روی “ایجاد یک حساب” در گوشه بالای صفحه اصلی با CoinGate ثبت نام کنید. پس از ثبت نام در Coingate سپس برای کانکت، دستورالعمل CoinGate را دنبال کنید. پس از اتمام شما می‌توانید Bitcoin و سایر پرداخت های altcoin را در سایت ووکامرس خود بپذیرید.

 افزونه درگاه پرداخت بیت کوین Easy Digital Downloads – Coinbase

Easy Digital Downloads - درگاه پرداخت با بیت کوین Bitcoin و ارزهای دیجیتال در وردپرس

Easy Digital Downloads یک افزونه رایگان وردپرس برای کسانی است که محصولات دیجیتالی را در سایت وردپرس خود می فروشند.  Coinbase Payment Gatewayبه عنوان یک افزونه برتر برای وب سایت ها با استفاده از Easy Digital Downloads ارائه می شود. با استفاده از Coinbase به عنوان پردازشگر پرداخت، پرداخت های بیت کوین را در وب سایت خود بپذیرید. برای آشنایی با  بهترین افزونه های وردپرس کلیک کنید.

 

buy - درگاه پرداخت با بیت کوین Bitcoin و ارزهای دیجیتال در وردپرس

برای شروع باید Coinbase Payment Gateway را از وب سایت Easy Digital Downloads  خریداری کنید. سپس آن را در وب سایت وردپرس خود نصب کنید و در Coinbase  ثبت نام کنید. مستندات تنظیمات Coinbase Payment Gateway را دنبال کنید تا Coinbase را با وب سایت خود مرتبط کنید. پس از راه اندازی، می توانید برای محصولات دیجیتالی سایت خود، پرداخت Bitcoin با وردپرس را دریافت کنید.

 

 •  افزونه Digital Paybox

Digital Paybox - درگاه پرداخت با بیت کوین Bitcoin و ارزهای دیجیتال در وردپرس

Digital Paybox صندوق پستی دیجیتال یکی دیگر از افزونه‌های برتر است. این افزونه این امکان را می‌دهد تا با استفاده از افزونه Easy Digital Downloads از بیت کوین استفاده کنید. این افزونه با درگاه‌های پرداختی متعدد ادغام می‌شود، اما از Bitpay برای پذیرش پرداخت بیت کوین استفاده می‌کند. صندوق پستی دیجیتال با نصب و راه اندازی آسان، مشتریان را قادر می سازد تا تصمیم بگیرند که چقدر می‌خواهند برای یک محصول دیجیتال پرداخت کنند. شما می‌توانید حداقل پرداخت (یا در صورت تمایل یک قیمت ثابت) تعیین کنید. پس از پرداخت، Digital Paybox به طور خودکار پیوند رمزگذاری شده موقت را از طریق ایمیل به خریدار ارسال می‌کند. همچنین به آنها امکان می‌دهد محصول دیجیتالی را دریافت کنند.

 

 • Mollie افزونه پرداخت بیت کوین برای ووکامرس

7 - درگاه پرداخت با بیت کوین Bitcoin و ارزهای دیجیتال در وردپرس

پرداخت‌های Mollie برای ووکامرس یک درگاه پرداخت است که متعهد به انجام پرداخت های آنلاین می‌باشد. یکی از گزینه‌های پرداختی رایج آنها بیت کوین است. Payments Mollie برای ووکامرس یکی از افزونه های رایگان است. این افزونه امکان ادغام تمام سیستم‌های اصلی پرداخت از جمله بیت کوین را با سایت ووکامرس امکان پذیر می‌کند. برای شروع، در Mollie ثبت نام کنید. سپس پلاگین Mollie Payments  برای ووکامرس را در وب سایت وردپرس خود نصب کنید. پس از پرداخت مشتری با بیت کوین، مبلغ مربوطه را به یورو دریافت خواهید کرد. Mollei تمام پرداخت‌های بیت کوین شما را با وردپرس پردازش می‌ کند. Mollei پرداخت‌ها را مستقیماً به بانک شما می فرستد. بنابراین حتی نیازی به کیف پول بیت کوین نیز نخواهید داشت.

 

 • GoUrl افزونه درگاه پرداخت بیت کوین در وردپرس

GoUrl - درگاه پرداخت با بیت کوین Bitcoin و ارزهای دیجیتال در وردپرس

GoUrl یک درگاه پرداخت ارز رمزنگاری شده  Cryptocurrency است. افزونه GoUrl وردپرس، شما را قادر می سازد که پرداخت‌های بیت کوین را با وردپرس بتوانید بپذیرید. با این حال،GoUrl ، بیت کوین را به صورت نقدی منتقل نمی‌کند. GoUrl پرداخت‌ها را به کیف پول بیت کوین شما منتقل می‌کند. این افزونه همچنین سایر ارزهای رمزنگاری شده از جملهLitecoin ، Dash، BitcoinCash را در وب سایت وردپرس شما می‌پذیرد. GoUrl همچنین افزونه داخلی دیگری از جمله GoUrl برای ووکامرس را نیز فراهم می کند.

سخن پایانی

همانطور که مشاهده کردید، افزونه‌ها و روش‌های مختلفی در دسترس است تا بتوانید پرداخت های بیت کوین را با وردپرس پردازش و قبول کنید. ابزارهایی که انتخاب می‌کنید، باید فقط به سایت شما و نیازهای مخاطبان شما بستگی داشته باشد. به یاد داشته باشید، چندین گزینه مختلف را امتحان کنید تا ببینید چه چیزی برای سایت وردپرس شما کاربردی‌تر است. همیشه این اطمینان را حاصل کنید که بهترین راه حل پذیرش پرداخت با بیت کوین را برای سایت خود انتخاب کرده‌اید.

از این که تا پایان مقاله با ما بودید، متشکریم. شما کدام یک از افزونه‌های درگاه پرداخت وردپرس را برای پذیرش پرداخت‌های بیت کوین در وب سایت وردپرس خود انتخاب می‌کنید؟ لطفاً نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

4.2/5 - (5 امتیاز)
ادمین مدیر

سلام خدمت شما، در خدمتتون هستم

ثبت نظر جدید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند

لیست نظرات

 1. میلاد خزائی

  سلام من یک سایت به زبان انگلیسی دارم میخوام مطمئن ترین و بهترین درگاه اینترنتی بیت کویین روش نصب کدام نصب کنم از اکجا چطوری

  • باسلام
   باید بررسی کنید و تست کنید.

محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.